Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol találnék olyan férfit aki...

Hol találnék olyan férfit aki eljátssza az apámat?

Figyelt kérdés
Tudom hogy azzal fogtok jönni, hogy hülyeség stb, de nekem ez nagyon fontos lenne. Egy vacsora erejéig szívesen felbérelnék valakit, de hogy találjak ilyen embert? Ismerős kizárva. Az hogy ráírok egy kevésbé ismert színészre valahogy nem életszerű nekem.
2013. máj. 4. 01:33
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Hogyan kéne eljátszani mi célból?


A pszichodrámában ez normális, ott megkérsz valakit a csoportból, hogy legyen az apukád,és eljátszol vele valamilyen jelenetet az életedből, vagy annak korrekcióját terápiás céllal. Sokat segít.

Ilyesmihez kell, vagy egész más?

2013. máj. 4. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egész más. Nem terápiás cél, tényleg el kéne játszania mások előtt.
2013. máj. 4. 01:42
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nézz fel társkeresőkre, iwiwre, stb. és keress olyan férfit aki korban és kinézetre stimmel. Onnantól már csak pénz kérdése.
2013. máj. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? Mert ugye ez is fontos hogy a leendő "apád" magára ismerjen:)
2013. máj. 4. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
Én vagyok az apád Luke!
2013. máj. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi a baj a saját apáddal?
2013. máj. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Létezik olyan cég, amely ilyen eseteket is vállal. Keress rá valahogy a neten, a rádióban hallottam, alibit biztosít neked.
2013. máj. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy meleg haverom az Alibi ügynökség nevű cégnél talált "barátnőt" a családnak bemutatni.
2013. máj. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem nagyon találok rá így neten:/ 22 éves vagyok
2013. máj. 4. 12:37
 10/10 A kérdező kommentje:
Megvan köszi. Viszont ha ilyen százezres nagyságrend, akkor fél-egy órára inkább próbálok mást keresni.
2013. máj. 4. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!