Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nagyon rossz a viszonyom...

Már nagyon rossz a viszonyom anyával. Hol találnék ilyesmit (lent)?

Figyelt kérdés

úgy gondolom ebben a témakörben is megállja a helyét a kérdésem,mert a családom már teljesen fogyatékosként kezel a problémám miatt.

anya egyenesen hülyének néz és ezt érezteti is,mert a matematikával gondjaim voltak mindíg,de olyan szinten,hogy még az óra leolvasása is nehéznek számít.

egyébként az IQ-m 120 körüli,tehát nincs gond az agyammal.

hol találok diszkalkúlia tesztet?sehol sem akadtam rá,itt gyakorin linkeltek egyet anno,de az már nem működik.

18 éves vagyok.


2011. júl. 31. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


ez nem teszt, de megmutathatnád otthon. tényleg nem veszik komolyan a szüleid???

2011. júl. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Szerintem ezt keresed, vagy ha nem, akkor is érdemes lenne megcsinálnod. Az eredménytől függően érdemes továbblépni, és megfelelő szakembert keresni, aki pontosítja majd az állapotodat. Ha valóban diszkalkuliás vagy, fel fognak menteni matematikából.

2011. júl. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

én magam is úgy gondoltam már,hogy tényleg baj van velem és szégyelltem,de volt tavaly egy lány az osztályunkba,akinek volt róla papírja,de szerintem neki semmi baja nem volt,mert sokkal jobban értette a matekot mint én.

akkor jutott eszembe,hogy talán nálam is ki kellene ezt vizsgálni,de most,hogy érettségi előtt állok,komolyan aggasztani kezdett.

emiatt most egy szakmát tanulok(megint),pedig egy év van hátra csak az érettségi-ig.sajnos ígyis csak kegyelemkettesekkel mentem át,év végén az átlagom matekból 1.7,úgy,hogy a dolgozatoknál a barátaim segítettek.

köszönöm a válaszokat!

2011. júl. 31. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!