Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen meglepetésprogramot...

Milyen meglepetésprogramot javasoltok egy 16 éves kamasznak gyermeknapra amit értékelni is fog? Sörözéshez még kicsi, állatkerthez már nagy.

Figyelt kérdés
2013. máj. 4. 09:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Sörözéshez kicsi????? Elég sokan ennyi idősen azért nem söröznek, mert inkább töményet isznak.
2013. máj. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
valami kalandpark, esetleg mozizás, közös vásárlás ahol kinézhet magának valamit, lézerharc
2013. máj. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

igen töményet isznak na de én szülőként közelitem meg és helyesség szempontjából.

nem vagyok vaskalapos, 18 évesen elviszem sörözzni de 16 évesen még nem.

2013. máj. 4. 10:27
 4/19 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány?
2013. máj. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
A lézerharcot én is jó ötletnek tartom.
2013. máj. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

"valami kalandpark, esetleg mozizás, közös vásárlás ahol kinézhet magának valamit, lézerharc"


köszi.

a kalandpar érdekes, mondjuk már voltunk tavaly, a gyöngyösi óriáshintára azt mondta 20 méter szabadesés után miközben én majdnem belehaltam: ez durva.

mozira azt mondja: majd online megnézi.

egyedül neveltem állandóan közösen vásároltunk mindent. amugy jó ötlet csak mit? nemrég vettünk közösen fényképezőgépet számitógépet most viszont nincs sok pénz ill. alig van.


lézerharcon voltunk de utána inkább átmentünk airsoftra. 12000 Ft kettönknek. jó ötlet az az egyik amit még értékel de most nincs pénz.

ejtőernyős ugrást értékel de az 36 000 Ft lenne.


vidámparkot, motors sárkányrepülőzést is megunta.

flegma kamasz:)))

2013. máj. 4. 10:32
 7/19 A kérdező kommentje:
fiu és szörnyű ember:))))
2013. máj. 4. 10:33
 8/19 anonim ***** válasza:
második vagyok. esetleg még ez jutott eszembe: [link]
2013. máj. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

ez uj:)))


átolvasom.

köszi az ötletet.

örülnék még ötletnek.

37000*2

hát

sok...

de tudom ennél kevesebbért nem igen lesz más de hátha.

a láthatatlan kiállitáson is voltunk több éve az se uj de ez a pánik ez tényleg uj.:)))

lehet összekaparok rá pénzt.

2013. máj. 4. 10:41
 10/19 A kérdező kommentje:

*3700

elirtam

2013. máj. 4. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!