Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet csak szavakkal...

Hogyan lehet csak szavakkal elieszteni a kicsi tetovált támadót?

Figyelt kérdés

Egy hete a 18.ker-ben, angol nyelvet tanítottam egy ügyvédnek, óra után (19:15) dobozos sörért mentem a 500 méterrel arrébb a kis üzletbe. Ott abban a szűk helyen egy valaki meglökte a táskámat: "Vigyázz má!" Az elkövető egy kb 155 centis, (én 186) sötétbőrű, tetovált, meztelen felsőtestű 45-46 éves csávó volt, kiment az ajtón, oda egy csövesszerű nőhöz de csak 2,5 méterre, visszafordult és engem nézett. Amikor odanéztem: "Mit nézel köcsög?" volt az észrevétele. Aztán kiléptem kezemben a doboz sörrel -Bevásárolgattunk? Kérdezte. Erre én is megszólaltam.

-Úgy tűnik...

-Tűnik? És elmentem...


Nem indított fizikai támadást, végig játszotta a hűlyét, és tesztelt, figyelte a reakciómat. (Feltehetően volt nála kés...)


Ha lecsapom- túl agresszív vagyok, a nők elkerülnek

Ha nem csinálok semmit az bizonyíték arra hogy tehetetlen vagyok, a nők felderítik a tehetetlenséget és elkerülnek, szavakkal kellett volna megoldani, de hogyan?


2012. szept. 18. 21:37
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
tégy úgy, mintha munkába mennél, vagy pedig kiabáld hangosan, hogy MUNKAAA!!! attól irtóznak
2012. szept. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 Rainbowinthedark ***** válasza:
100%
Légy bölcs.Szavakból a hülye nem ért, lesüllyedni az ő szintjükre felesleges túl régóta vannak ott hogy leverjenek vele.
2012. szept. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 Hunter92 ***** válasza:
100%

"Ha nem csinálok semmit az bizonyíték arra hogy tehetetlen vagyok..."


Ez így nem igaz. Mármint attól függ, hogy hogy csinálod azt a semmit. Ha higgadt fejjel tudomást sem veszel róla és úgy teszel, mintha hozzád sem szólt volna és ott sem lenne azzal dominanciát sugárzol (nem ijedsz meg tőle, nem tud kizökkenteni, magyarul le se tojod, hogy ott pattog neked). Mindig az az alfa, aki kevésbé reagál a másikra.

2012. szept. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Havanna?


Én is 18 kerületi vagyok am.

Na de a válasz: szerintem kár visszaszólogatni ilyeneknek, mert nem tudhatod hogy mit akar. Habár én lány vagyok, de én úgy csinálnék mint aki nem hallja. De tény hogy ez sem jó, mert van aki meg ezen felbátorodik...Szerintem amúgy nem volt rossz ahogy csináltad. Nem ilyen helyzetben derül ki hogy mennyire vagy bátor.

2012. szept. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
71%

Mi köze van ennek a nőkhöz, de őszintén? Volt netalán veled egy nő is?

Amúgy meg minden nő máshogy viszonyul ehhez is, mint mindenhez. Van akinek bejön, hogyha valaki kakaskodik, van, akinek az jön be, ha valaki megrpóbálja intelligensen kezelni a problémát.

Igazából tudom, hogy nehéz, mert a pasikban mind ott a versenyszellem és mindig arra törekednek mindenben, hogy még önmaguknál is jobbak legyenek, de igazából akkor fogsz hozzád való nőt találni, ha mindenben önmagad vagy, úgy cselekedsz, ahogyan azt te jónak látod és nem úgy, ahogy szerinted elvárják. Így látszik csak a valódi egyéniséged, és az a lényeg, hogy valakinek az tetszen. A nők egyetlen dolgot éreznek meg és kerülnek ösztönösen: ha valaki nem valódi, a hamisságot, mert az aki önmagának is hazudik, megjétssza magát, az megbízhatatlan, tuti nem lesz belőle jó férj.

2012. szept. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim válasza:
62%

Szavakkal?


Meg kell tőle kérdezni:melyiket szeretnéd az arcodba?

a.,Gázspray

b.,Cipő

c.,Vipera


Mivel az esetek többségében nehezükre esik választani,nem is kell megvárnod a választ.Fújd a gázt az arcába,majd ha közelít,akkor rúgd halántékon.Amelyik feláll még ezután is,az nyilván szeretne repetát,vedd elő a viperát és verd agyon a k.rva anyját!

2012. szept. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
A nők egy szórakozóhelyen (ha megközelíted őket és nyitsz feléjük) majdnem úgy viselkednek mint egy támadó: beszólnak, bunkósokat mondanak, letáncolnak és végig figyelik a reakciód nagyságát és minőségét --általában nem tudatosan. Ha valaki kiválóan reagál, ők nyitnak felé még ha kacsolatban vannak akkor is. Ha őket nem tudod lereagálni amikor játszák a tahót, akkor a Nagy Ellenséges Világot se tudod majd elrettenteni, amikor a nő a barlangban van terhesen beszorulva, 2 kicsi utóddal, és egy másik törzsből egyszer csak megjelennek az ellenséges hímek egy barlangi oroszlánnal megerősítve, hogy kiréncigálják onnan...tehát olyan pár(nakvaló) kell aki szembe tud szállni a nehézségekkel, nagyon erős belső (és külső) játszmával rendelkezik...
2012. szept. 18. 22:03
 8/36 nagylzs ***** válasza:
Szerintem egy ilyen helyzetben nem az a fontos hogy mit gondolnak a nők, hanem az hogy késsel a hasadban távozol vagy egy mosollyal az arcodon. :-)
2012. szept. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

A három "csúcs-csajozó" haverom mind letudta volna ugatni az ürgét gondolkodás nélkül...


Majdnem így:


"A kilőtt nyilaink eltakarják felettetek a napot." --"Akkor majd árnyékban nyisszantjuk le a fejeteket."

2012. szept. 18. 22:12
 10/36 anonim ***** válasza:

Hát ha barlangban élsz, törzsi körülmények között, akkor valóban szükséged van ezekre a skillekre :D


De komolyan, a legtöbb kapcsolat (nem egyéjszakás) nem szórakozóhelyen való ismerkedésból alakul ki. A szórakozóhely szórakozásra való, ott mi nők csak táncolni, kikapcsolódni akarunk, esetleg egy könnyű flörtöt, a fene se akar ott komolyabban bajlódni akárkivel. Pasik meg mint írtam minden terepen a küzdelmet látják meg azt, hogy bizonyítaniuk kell. Nem, nem kell.

Egyébként csak úgy mondanám, hogy jó nő vagyok, az a fajta, aki után megfordulsz az utcán, de mindigis szerettem a szerényebb, visszafogottam srácokat, a gimiben kb az olyanokat, akik mindent tudnak matekból és fizikából és elpirulnak, ha rájuknéz egy lány. Ezért is lett ötös a matek és a fizika érettségim is, és végül egy programozó lett életem párja.


De visszatérve, szerintem a tartós kapcslat úgy alakul ki, hogy munkahelyen, tanfolyamon, egyetemen, nyaraláson...stb összeismerkedtek, de olyan helyeken, ahol mielőtt bármi lenne mindenképpen többször összefuttok véletlenül. A szórakozóhely erre ugye nem alkalmas, hacsak nem bizonyos témájú bulikra mész, pl jazz est, ahol többször is megfordulnak ugyanazok az emberek.

Az a baj, hogy egy szórakozóhelyen ha odamész egy csajhoz, akkor ott nagyon nehéz azt éreztetni egy nővel, hogy csak őt szemelted ki és senki mást, különlegesnek tartod, pedig igazából ezzel lehet egy nőt levenni a lábáról. Ha pedig minden nap méregeted az ebédlőben, akkor már úgy gondolja, hogy valóban kiszemelted.


Ha viszont maradsz a szórakozóhelyen csajozásnál, mert könnyű kapcsolatot keresel, akkor a lányt kell jól megválasztani: ha van szemed az ilyesmihez, akkor látod, hogy melyik van jobban kiöltözve, tehát aki valószínűleg órákig válogatta, hogy minden darab összeiillő legyen rajta, biztos, hogy van rajta ékszer, és nem visszafogott, hanem olyan, amit csak ahhoz a szetthez lehet viselni, vagy az utcán nem tudod így elképzelni fényes nappal. Gondosan ki van sminkelve, nagyon be van lőve a haja és általában magassarkúban van. Na hozzájuk menj oda, ők a felszedhetőek, ugyanis csakis egy szingli csaj foglalkozik órákat azzal, hogy tökéletesen nézzen ki a buliban, vagy az, aki pasikat akar felszedni.

2012. szept. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!