Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Osszevesztem az egyik legjobb...

Hope14 kérdése:

Osszevesztem az egyik legjobb baratnommel de nagyon hianyzik nekem . Olany idezeteket szeretnek amibe nagybaol a megbanasrol ir es h hianyzik. Segitenetek nkm?

Figyelt kérdés

2013. máj. 4. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:

A helyesírásodat nem véleményezem, lesz, aki megteszi helyettem - remélem.


Ne idézetek után kutass, hanem keresd meg a barátnődet, és mondd el neki, hogy sajnálod a vitát, és hiányzik!


24N

2013. máj. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hívd fel, és mondd meg neki te, a saját szavaiddal, hogy szeretnél vele kibékülni, aztán beszéljétek meg a dolgot. Ehhez nem kell kölcsönvenni más emberek gondolatait.
2013. máj. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
csak tudjatok az a gond h legszivesebben felhivnam vayga atolelnem mert hianyzik es megbocsajtanek de nm megy mert ami miatt osszevesztunk az az utan se valtozna meg ugyxaz az maradna ez az ami faj.... de azerto meg a legjobb baratnom es szeretem ... nm tudom mi legyen talanb egy kis ido mulva rajovok
2013. máj. 4. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!