Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha anyukám azt...

Mit csináljak ha anyukám azt hiszi, hogy a legjobb barátnőmet azért hívom meg, hogy egész nap a gépen lógjunk?

Figyelt kérdés

Úgy kezdődik,hogy igazából én győri vagyok a barátnőm meg egy Csorna melletti kis faluban él és Csornára járunk mindketten iskolába.

De mivel ugye én Győrben lakom,ezért egyszer sem volt még nálunk és én tanévvégén vagy a nyáron el szeretném hívni hozzánk ott aludni.

Anyukám az elején benne volt de most csak szidja ezt az ötletet.


Hogy a tesóm meg én mellem kap egy újabb unatkozó kölköt és akkor mi itt a gépet nyomjuk egész nap.

De nem!

Szépen ki mennénk a házunk elé(utcára) és kint mi ugróköteleznénk dumálnánk ellennénk.

És én mondtam anyukámnak,hogy a barátnőmet nem azért hívom ide,hogy élvezzük együtt az unalmat hanem azért,hogy legyen egy szép emlékünk,egy jó nyarunk.


És akkor azzal jött,hogy ő elakar majd menni ide-oda kozmetikushoz,masszőrhöz és oda nem mehetünk vele.

De nem bírja felfogni,hogy mire hazaér addigra a lakás ugyanolyan lesz,nem szednénk téglára.

De hogy vegyem rá?


2013. ápr. 26. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány napról lenne szó és hány évesek vagytok?
2013. ápr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
12 és egy nap
2013. ápr. 26. 21:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ha csak 1 napról van szó, akkor nem értem anyukádat.

Kérdezd meg tőle, hogy milyen feltételekkel hívhatod át a barátnődet. Mit vár el tőletek, stb.

Én meg már azt hittem az egész nyárról van szó. :)

2013. ápr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 acelsziv ***** válasza:

Úgy tűnik, anyukád nem bízik benned. Próbálj meg a kedvére tenni. Tudod: házimunka. Segíts neki és légy megbízható.

Majd dobd fel ismét a témát.

2013. ápr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy a lényeg és csak is egy: bárhogy is alakul, ne mondj le az ötletről - főleg ha már előtte beleegyezett a dologba. Nekem nagyon szimpatikus hogy ilyen terved van a barátnőddel és szerintem ennyi idősen ez egy tök jó program. Bárhogy is alakul a dolog - nyílván azért próbálj anyud kedvében járni - de a terveddel kapcsolatban nincsen semmi furcsa vagy érthetetlen, főleg hogy csak egy napról van szó. Hajrá és érezzétek jól magatokat!
2013. ápr. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!