Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg el fogunk cigányosodni...

Tényleg el fogunk cigányosodni 2050-re? Mert valahol olvastam hogy amíg egy átlagos magyar családban 2 gyerek születik, addig egy cigány családban 8. XD

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 16:14
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%

Hello!

Az sztem könnyen lehet, de a mai magyar fiatalok már inkább a karrierjüket fényesítik mint a családjukat, ezzel nincs is semmi baj, de azért jó lenne ha több pár vállalna gyermeket. Ezzel is védve a magyarságot.

2009. szept. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Igen ez így van, gondolj csak bele.
2009. szept. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

XD?

Miért olyan örömteli ez számodra?


Amúgy igen, ennek reális alapja van, mivel a cigányoknál már a 14 éves anyák sem ritkák, és sok gyereket szülnek, mert így több segély jár. Hurrá...

2009. szept. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

"de azért jó lenne ha több pár vállalna gyermeket. Ezzel is védve a magyarságot."

Persze, de gondolj bele a mai fiatal párok helyzetébe. Nem tudnak bevállalni gyereket, örülnek, ha magukat sikerül eltartaniuk. -.- Sajnos ez van, a magyar ember gondol a gyerekére is, ellentétben a cigányokkal. És itt az alapvető különbség a két nép között!!


22/F

2009. szept. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én 3 éves lányom már kisebbségben van. :S Úgyhogy igen, reális a veszély. :(
2009. szept. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Majd betelepítünk...
2009. szept. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Mo-n a 8 éven aluli gyermekek 50! %-a cigány. Nem kell 2050-ig várnunk...
2009. szept. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Na, na! Elfelejtitek, hogy a cigók hamar elpusztulnak, mert többségükben igénytelenek és egészségtelenek,tisztelet persze a kivételnek, bár azokat nem nevezném cigónak. Nálam a roma és cigány között van különbség, bár többségégen sajnos cigány van manapság...Ha nem adunk nekik segélyt, munkára kényszerülnek és kevesebb gyereket csinálnak, tehát megszűnne ez a veszélyforrás. Ez a kérdés mellesleg szerintem, nem éppen humor kategória.
2009. szept. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bármilyen egészségtelen környezetben is élnek, ők nem fognak kipusztulni. Nem kell ehhez 2050-ig várni, már így is többen vannak a kelleténél.
2009. szept. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

remélem nem :(


és miért xd? ez nem vicces

2009. szept. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!