Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Szent...

Mi a véleményetek a Szent Johanna Gimi c. könyvről? Előfordult már valakivel, hogy annyira tetszett neki, hogy nem tudta letenni esetleg újra elolvasta? Sírtatok a végén? Kedvenc idézet belőle?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Nem, belekezdtem, és lehetetlen volt letenni, érdekelt a folytatás.


A végén nem, de közben többször is.


"Lefejellek, muhahaha!" :DD

2013. máj. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem iszonyú bárgyú és ostoba. 12 éves kislányoknak való könyv, de a leendő lányom kezébe is sokkal inkább Dickenst fogok adni.
2013. máj. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
egy silány irodalmi szennynek tartom de ezt leszámítva olvastam és nagyon szeretem, de sosem dicsekednék el vele, hogy olvastam/szerettem, gáznak tartom.
2013. máj. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszett :) Én nem olvastam újra de az összes könyvet átlapozgattam és bizonyos részleteket újraolvastam :D Nem sírtam a végén..és nem tudnék kedvenc idézetet kiemelni :))
2013. máj. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
én imádom! :) volt amikor nem tudtam letenni mert annyira jó volt:) szeretem mert több rész is iszonyat vicces :) én nem sirtam...kedvenc idézet: nagyon sok van nem tudnék egyet kiemelni:)
2013. máj. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én gép előtt olvastam el az Útvesztőig mindet, egy könyv 2-3 napnál tovább nem tartott. Sokáig nem értettem, mi ez a nagy SzjG őrület, és nem is akartam elolvasni, mert volt benne egy név. Aztán rászántam magam, letöltöttem az elsőt. Utána a másodikat. Utána a harmadikat és így tovább. Faltam a sorokat. Együtt nevettem Reniékkel, és együtt is sírtam Reniékkel - aztán rájöttem az Útvesztő végén, hogy mi a különleges ebben a történetben. Az egyszerűsége. Semmi giccs, sablonszöveg. Azt írja le, ami a valóságban is megtörténik mindenkivel. Ettől olyan kiváló. A szalagavatót végigbőgtem. Visszaidézte a sajátomat.


19/L

2013. máj. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bár már kinőttem az ilyen tiniregényekből, de az 5. kötetig én is elolvastam. Nem egy olyan nagy was ist das maga a történet, viszont olvastatja magát, ha egyszer elkezdted, nem lehet letenni. Volt, amikor már nagyon sok volt benne a szenvelgés, és vannak benne túlzások (pl. Reniék osztályában vagy kitűnő valaki, vagy bukásra áll mindenből), de úgy összességében szórakoztató könyv. Kevés manapság az olyan tiniknek szóló magyar regény, amely napjainkban játszódik, ezt a hiányt a könyvsorozat remekül pótolja. Nem fogja megváltani a világot, de arra jó, hogy egy kicsit újra középiskolásnak érezhessem magam :-)
2013. máj. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"nem is akartam elolvasni, mert volt benne egy név"


Melyik volt az a név?

2013. máj. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

nem tudtam letenni:) 2 hét alatt olvastam el mind a 9-et:) (8/1 , 8/2=9 nálam:3)

igen. az utolsó(8/2) közben többszőr sírtam, a végén pedig hisztérikusan:o3 nem szégyen! 16/L

2013. jún. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!