Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vélemény a Szent Johanna...

Vélemény a Szent Johanna Gimiről? Kedvenc Idézet?

Figyelt kérdés

#Szent Johanna Gimi #vesszővel :(
2013. febr. 17. 15:37
1 2
 1/15 anonim válasza:

Szeretem :D nem tudok hosszú véleményt :P :D de jó :D

idézet:

"- Oké - szólalt meg Cortez, amikor biztonságosan megfogta az ablakkeretet és kihúzta magát.- Figyelnétek kicsit? Kösz – kezdte és tekintetével körbepásztázta az udvart, majd megállapodott

rajtam. Jaj ne! Azt hiszem, legalább kétszáz volt a pulzusom, és alig mertem levegőt venni, annyira féltem, hogy baja esik. - Ott, a padon - mutatott felém.

- Hagyd abba! Könyörgöm, hagyd abba! - motyogtam alig hallhatóan. Az egész udvar felém

fordult, én pedig még soha, de soha nem égtem ennyire.

- …a barátnőm! - kiáltotta. - Reni, köszönnél a többieknek? – szólt oda nekem. A fejemet fogva felnéztem, és bénán intettem általánosságban.Azonnal zúgolódás kezdődött, mindenki susogni meg duruzsolni kezdett, közben folyamatosan hol engem, hol az ablakban álló Cortezt figyelték.- Ha valaki még nem tudná esetleg... - magyarázta. A legtöbben bólintottak, de néhányan

rávágták, hogy „oké". - Ja - kapott a fejéhez, mintha csak megfeledkezett volna valamiről. A hirtelen mozdulatát egy rakás felszisszenés és ösztönös reflexmozdulat kísérte, mert úgy tűnt, most zuhan ki. - És szeretem – tette hozzá mellékesen, én pedig elmosolyodtam, és alig hallottam valamit

a fülemben zúgó vértől. Ricsi megbökte a vállam, Virág tapsolva ugrált, a többiek meg „húú"-ztakés füttyögtek."



:))

2013. febr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azt én is szeretem :DDD Alig várrom már a 8-at :DD
2013. febr. 17. 21:37
 3/15 anonim válasza:
Én is imádom!!!!Akkor a fan vagyok :D <3 nem tudok kedvenc idézetet belőle mert az összes ilyent szeretem :DD szóval imádom az SZJG-t <333333 :D
2013. febr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Neked melyik a kedvenc idézeted?
2013. febr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
"Vert már pofán krampusz?" :)
2013. febr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"-Megvársz?-kérdezte

-Két és fél éve mást sem csinálok. "

2013. febr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Szétesni könnyű, és önmarcangoló életet élni sem nehéz, a sírásról már nem is beszélve. De kihúzni magunkat, túllépni a hibán és továbbmenni? Na, ez az, ami baromira kemény meló, viszont nagyon megéri.
2013. febr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
" Cortez megfogta a karom, majd maga felé húzott, és mivel elvesztettem az egyensúlyom, simán az ölébe zuhantam -Várj, a füzetem – kapkodtam, és kirángattam magam alól az irodalmat. Ajj, összegyűrődtek a lapok. Cortezt annyira nem érdekelte, sőt, semennyire, sokkal inkább velem foglalkozott, és miután megcsókolt, igazából én is elfelejtettem, hogy van egyáltalán irodalomfüzetem. "
2013. febr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%

"– Szia – szóltam bele, amikor a vonal végén meghallottam Cortez hangját.

– Ki vagy? – kérdezte unott hangon.

– Ööö… – töprengtem. – A barátnőd.

– Melyik? – oltott tovább, én pedig elröhögtem magam.

– Haha. Az amelyik ma vásárlásnál megtudta különböztetni a cukkínit az uborkától – közöltem büszkén.

– Ügyes. Nem véletlen te vagy a kedvencem.

– Szeretek kedvenc barátnő lenni. Megtisztelő – vágtam vissza, ezután pedig a beszélgetésünk visszatért a „normál” stílusba. Egy idő után az idegen, utálatos hangú ember beleszólt, hogy az egyenlegem lejár, úgyhogy idegesen megráztam a fejem.

– Lejárok, szét fog kapcsolni.

– Visszahívlak – mondta én meg vigyorogva összecsaptam a telóm, és a tenyerem közé véve vártam, hogy hívjon. Egyébként már ráállítottam Dave-t az ügyre, hogy keresse meg nekem azt az embert, aki neveletlenül mindig beleszól a telefonomba félbeszakítva a beszélgetésünket. Mert ez azért hallatlan. :)

A gondolataimba ücsörögtem a babzsák fotelemen, amikor felcsendült a Basket Case, én meg azonnal felvettem a telefont.

– Végre leráztam Cortezt, már vártam, hogy hívj Pisti – szóltam bele. Cortez akkorát röhögött a vonal másik végén, hogy önkéntelenül is elmosolyodtam.

– Pisti? – kérdezte nevetve – Pistivel csalsz meg?

– Mi bajod Pistivel?

– Á nem, semmi, biztos jó arc.

– Nagyon – erősködtem. Na, nehogy már azt higgye csak neki lehet több barátnője. Akkor nekem van Pistim. Hogy ezt hogy találtam ki? Gőzöm sincs. "

2013. febr. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

" Cortez megfogta a karom, majd maga felé húzott, és mivel elvesztettem az egyensúlyom, simán az ölébe zuhantam -Várj, a füzetem – kapkodtam, és kirángattam magam alól az irodalmat. Ajj, összegyűrődtek a lapok. Cortezt annyira nem érdekelte, sőt, semennyire, sokkal inkább velem foglalkozott, és miután megcsókolt, igazából én is elfelejtettem, hogy van egyáltalán irodalomfüzetem. "

ez melyik kötet? hanyadik oldal?:o

2013. febr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!