Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent Johanna gimi. Kinek...

Szent Johanna gimi. Kinek melyik rész a kedvence? Miért? Kinek melyik szereplő a kedvence? Miért? Ki melyik részt nem szereti? Miért? Ki melyik szereplőt nem szereti? Miért? Kedvenc jelenet? Kedvenc idézet?

Figyelt kérdés
Hosszú részletes válaszokat lécci:D

2013. febr. 11. 16:28
 1/9 cserép ***** válasza:
100%

hú,mennyi miért :DD de mivel unatkozom :) igazából azt mondanám,hogy a 7.,de ez is azért van,mert mindegyik újabb megjelent kötetre ezt mondtam :DD nekem a 4. kötettől kezdődik el a "kedvencem sorozat",mert az első 3 nem volt annyira izgalmas,de persze azokat is nagyon szeretem. nekem Kinga a kedvenc szereplőm,mert nagyon nagyon tetszik a stílusa,a nézete,hogy ilyen magabiztos,nőies és mégis kemény csajszi :D igaz barát,és tényleg nbagyon jó tanácsokat tud adni. én leginkább a 2. részt nem szeretem annyira,mert ez egy olyan kötet,amit ha nem olvasol el (vagy csak utólag,mint én) nem hagysz ki semmit. de tényleg,az egészben talán a fontos,h megtudjuk,h Edina milyen kis...gonosz (:D) és a végén a rajz bukás. de persze,ez a kötet is nagyon jó,mint a többi. ha nem gondolkodok,rávgágom,h Arnold az,akit nem szeretek annyira,de ez nem igaz. ugyanis újraolvstam az egész kötetet,és rájöttem,h amíg nem tudtuk a dolgokat Arnoldról (mármint h szerelmes renibe,és ezért utálja C-t)(tehát a 4. kötetig)azért szerette őt mindenki,mert a védő gesztusai,ahogy védte C-től renit,mindannyian azt hittük,h baráti gesztus. de miután így visszaolvastam,rájövök,h ezeket csak azért csinálta,h renit "elszeresse" corteztől,tényleg nagyon nagy bunkóság volt (ha baráti lett volna,akkor cuki ^^ :D) na mindegy.. csak hát,most így ahogy a vége felé ugye nem csak a többiekel bunkó,hanem renivel is,pont olyan,mintha szerepet cserélt volna Cortezzel (mert régen az volt,h Arnold a rendi,C a bunkó,és most pont fordítva)ezért a válaszom,h régen (amíg "tudatlanok" voltunk :D) szerettem,mostmár nem annyira. kedvenc jelent,csak úgy van,h minden kötetben van több is :D pl. az 5. ben a "4-es vita"(Zsák,C,Kinga,reni) és persze dec. 20. :33, a 6.ban immádom a veszekedős részt :DD és persze az ablakosat :)) 7.ben..pedig most pontosan nem tudom,mert még nyáron olvastam el 1-2 nap alatt,és oélyan gyorsan,h nem maradt meg sok belőle,tudom... :D de az egészet szeretem. ill., a Zsák csínját szeretem :DD és kedvenc idézet...hát az nincs nagyon...


remélem kielégítő válasz,mégha nem is vagy úgy mindennel,mint én :) ha van bármilyen kérdésed az szjg-vel kapcsolatban,privibe nyugodttan kérdezhetsz,szeretek a könyvről bezsélgetni :33

2013. febr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bogcsika22 ***** válasza:

nekem a 7.6.5. meg a 3. resz teszik.A 7. azert mert mert ott mar tennyleg jo az osztaly kozosseg (gabort meg jaquest is tobszor emliti a konyv meg akkor ott vannak zsoltieknal is meg ilyenek)meg tok jo hogy csinalnak 12 balhet meg mindent elkovetnek hogy az iskolaban sokaig emlekezzenek rajuk.

A 6. resz azert tetszik mert ott leirja hogy milyen reni meg cortez kapcsolata meg ottm mar az elejen van csak viki.meg amugy is az osszes kozul ez az egyik kedevenc konyvem.

Az 5. resz azert mert a vegen ossze jott cortezzel meg hogy ott van gomba meg sok mindenert csak most hirtelen nem jut eszembe mert mar eleg regen olvastam.

a 3. resz azert mert ott jon egy csomo uj szereplo(Karcsi Viki Dorian Peti stb)meg azert mert ott tok jo hogy Kinga segit Reninek (amugy ezt most olvasom ujra).

Kedvenc szereplom Ricsi az okat nem tudom csak ugy szimpi meg teszik ahogy viselkedik Viraggal meg mindenkivel.

Kinga mert olyan maximalista meg tok jo hogy amikor reni ugymond depis es segit neki meg a 7. vegen mar azert o is megenyhul.Meg birom hogy mindenbe kozbeszol (en is szeretnek egy ilyen baratnot).

davet mert apple bolond meg tok jo hogy mindenkit menedzsel meg tok jo hogy Kingaval jarnak bar mondjuk en nem is gondoltam volna.

azokat a reszeket nem szeretem amikor a 3. reszekben cortez olyan bunko renivel meg amikor a 7. reszben Arnold bunkozik azon majdnem elsirtam magam :)

Meg nekem nem tul szimpatikus az a resz amikor a 6. reszben Cortez kijelenti hogy reni a baratnoje meg amikor mindenki ordibal meg ilyenek es csak amikor Cortez mondja hogy csend legyen akkor mindenki csendben marad az mar a tokeletesseg hatara.Meg amikor Viki eszre veszi hogy Cortez leul Reni melle(bocs ha rosszul irtam de nem nagyon emlekszem ra)es viki kiakad meg akkor mar mindenki szanalmas meg luzer es el is huz (azt a reszt szerettem).

En Arnoldot az elejen meg talan az volt az egyik kedvenc szereplom de a 6. resznel nagyon bunko meg azt hiszi hogy Cortez csak kihasznalja kozben meg nem is ismeri meg renirol is azt hiszi hogy atvette Cortezek meg a tobbiek szokasat(pl.:szavak roviditese)

Doriant utalom mert nagyon felre vezeti viragot meg amugy is nem szimpatikus(nem azert mert emos mert Petit mondjuk birom)

a kedvenc jelenetem amikor a 5. reszben reni meg corteznek egymast kell megajandekozni es amikor megkeri viragot hogy hozza mar kii a szobajabol amit ad corteznek akkor virag azt hiszi hogy a level amire ra van irva ugy emlekszem hogy Cortez akkor azt berakja a konyvbe mert azt hitte hogy az corteznek valami kepeslap.A 7. reszben az amikor Reni azt hiszi hogy Cortez le akar fekudni vele es amikor cortez hoz maganak egy uditot es leul akkor olyan kozel ul melle hogy Reni leesik az agyrol XXD az nagyon jo meg amikor Arnold megcsokolja Renit.Meg amikor Kinga ugy lovagolja vegig a versenyt hogy kozben el van torve a karja az azert...

meg amikor a 7. reszben Jacques ki megy az udvarra napozni meg amikor a 6. reszben olyat jatszanak Kardossal hogy o mond egy vers idezetett az osztalybol aki tudta az befelyezi es amikor mondja hogy: s hazafele jonnek ropult felem anyam ... es zolti bekiabalja hogy kinyitom az ablakott hagy ropuljon tovabb XDD

kedvenc idezetem ... az azert nem nagyon van de az jo amikor azt mondja reni hogy : Nem tudom hogy o csokolt e meg engem vagy en ot esetleg egyszerre tortent.Azjo.

kb ennyit tudtam irni privibe tolem is kerdezhetsz barmit a konyvel kapcsolatban szivesen valaszolok.

2013. febr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Huhh, kedvenc rész, mint könyv, vagy részlet? :D Mert ha könyv, akkor az ötös, és abból is az a rész, amikor összejönnek. És itt egy indok: Ez nagyon izgalmas rész, komolyan, ennél bőgtem, és nevettem a legtöbbet. :) A kedvenc szereplőIM: Reni, Cortez, Ricsi, Virág, Kinga. Azért Reni, mert: Ő a főhősnő :P, emellett nem az a vadóc stílusú, és ez...nem tudom, csak úgy, és kész. :D Azért Cortez, mert: Hm...jóképű, maga a bábeli zűrzavar, a főhősnő barátja, DE az tetszk a legjobban benne, hogy Laura nem csinálta nagyon tökéletesre, mert nagyon bunkó, és flegma tud lenni. :) Azért Ricsi, mert: Mert olyan extrém, de mégis, nem az a "csá,szevasz mi a pálya? mit iszunk?" fajta, hanem az értelmesebb, mellé társul, hogy minden negatív személyt mag akar fejelni. :D Na, meg ott van neki Virág. :) Azért Virág, mert: Aranyos, kedves, sírós(:D), és mert...kevés az olyan ember, akit úgy lehet szeretni, mint őt. :) Azért Kinga, mert: Céltudatos, okos, nem értetlen, idegrohamai vannak, amit rendszeresen Renátán tölt ki. Reni szavaival: Kinga olyan, hogy amikor padlón vagy, fölrángat, de amikor fönt vagy, minden erejével azon van, hogy letaszítson onnan. :D Hát, könyvbe a kezdet az nem olyan jó, abból is az a rész, amikor Arnolddal összebarátkozik. Soha sem kedveltem. Vikit, Edinát, Doriánt, Gombát, Arnoldot nem szeretem. Viki: Mert egy jöttment punk lány. Edina: mert egy plázababa. Dorián:S zilveszteri koncert, Virág kisajátítása. Gomba: Rámászott Renire. Arnold: Mert bunkó, és ő meg Renit sajátította ki. Kedvenc jelenet: Amikor Cortez megcsókolja Renit 10-ben szilveszterkor. Iézet? Oké, ezt nem értem, de remélklem az előbbiek elég részletesek, és kitöltik az idézet hiányosságát. :D
2013. febr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ejha :DD Naszóval... Melyik rész a kedvencem? Talán az 5. amikor végre minden összejön :DD Nagyon jó volt az egész, elég sokáig tartott Reniéknek, de végül sikeresen összejött a dolog :3 Nagyon aranyosak voltak benne, és olyan jó volt olvasni, szinte együtt sírtam Renivel amikor kiderült a Párizs Zsötem sztori :CC Egyébként annyira imádtam, olyan aranyos volt amikor összejöttek, a levél miatt :D "Melyik szeptember 8? " :)) <3

Kedvenc szereplőm egyértelműen Ricsi <3

Imádom úgy ahogy van :D Legjobban azt szeretem benne, hogy mennyire védelmező tipus :D " Nem érzelgős, de ha Virág közelébe megy valaki, azonnal le akarja fejelni. Nos, ő így fejezi ki az érzelmeit :) "

A toplistám 2 helyén Máday áll :DD (bocsi Máday néni, de Ricsi mindenképp no1, a második hely is jó :D ) Nagyon sokat nevetek rajta, amikor áll a szobornál és csak úgy rutinból odavágja, hogy : Nagy Zsolt engedd már el szerencsétlen gyereket, megfojtod! vagy Pósa és Bencze! Szeressétek egymást tanítás után :DD

Azért vicces ^^

Melyik részt nem szeretem... Hmm.. :/ A negyedikeet :C Reni meg Cortez fasírtban voltak Arnold miatt, akit viszonylag szeretek, és nem vagyok éppenséggel R+C rajongó, de akkor is, idegesítő volt hogy Arnold ott volt mindenhol ahol Reni, és nem utáltam az egész kötetet, de a 374. oldalt igen :S Amikor Arnold megcsókolta Renit, és felborult a Világ és nem tudtam hogy mit gondoljak :PP Mindegy. :SS

Szereplő akit nem szeretek??? Viki és Móni :PP U-T-Á-L-O-M Ő-K-E-T!!! nem tudom indokolni, csak alap :DD

Kedvenc jelenetem a 6. részben volt :D Ezzel zárom soraimat, ez a kedvenc idézetem is :D

"- Oké - szólalt meg Cortez, amikor biztonságosan megfogta az ablakkeretet és kihúzta magát.- Figyelnétek kicsit? Kösz – kezdte és tekintetével körbepásztázta az udvart, majd megállapodott

rajtam. Jaj ne! Azt hiszem, legalább kétszáz volt a pulzusom, és alig mertem levegőt venni, annyira féltem, hogy baja esik. - Ott, a padon - mutatott felém.

- Hagyd abba! Könyörgöm, hagyd abba! - motyogtam alig hallhatóan. Az egész udvar felém

fordult, én pedig még soha, de soha nem égtem ennyire.

- …a barátnőm! - kiáltotta. - Reni, köszönnél a többieknek? – szólt oda nekem. A fejemet fogva felnéztem, és bénán intettem általánosságban.Azonnal zúgolódás kezdődött, mindenki susogni meg duruzsolni kezdett, közben folyamatosan hol engem, hol az ablakban álló Cortezt figyelték.- Ha valaki még nem tudná esetleg... - magyarázta. A legtöbben bólintottak, de néhányan

rávágták, hogy „oké". - Ja - kapott a fejéhez, mintha csak megfeledkezett volna valamiről. A hirtelen mozdulatát egy rakás felszisszenés és ösztönös reflexmozdulat kísérte, mert úgy tűnt, most zuhan ki. - És szeretem – tette hozzá mellékesen, én pedig elmosolyodtam, és alig hallottam valamit

a fülemben zúgó vértől. Ricsi megbökte a vállam, Virág tapsolva ugrált, a többiek meg „húú"-ztakés füttyögtek."


Egy kicsit hosszú :D

2013. febr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
az 5. rész a kedvenc egyértelműen azért mert akkor jön össze C+R a kedvenc szereplőm Ricsi és igazából nem tudom hogy miért csak megszerettem a 3. részt szeretem a legkevésbé mert Virág nagyon ellenszenves Renivel és mindenki mással Dorián miatt ennek következménye pedig a szilveszterkor történt dolgok szereplők közül Arnoldot egyáltalán nem szeretem mert mindig úgy próbálja Renit befolyásolni hogy neki jó legyen és nem veszi figyelembe hogy ezzel Reninek árt kedvenc jelenet az amikor egyik szünetben a padon és a pad körül az emberek a távkapcsolatról beszélnek és Reni mellette szavaz Cortez pedig mondja hogy Reni ilyen türelmes lány és Reni meg megszólal hogy nem is tudja hogy mennyire kedvenc idézetem nincs mert a könyv minden betűje, minden apró részlete a kedvencem :)
2013. márc. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nekem 4-től kezdődik a kedvenc

végülis nekem mindegyik szereplő a kedvencem kivéve Arnold

amit nagyon nem szeretek az a 3 mert ott Reni csak szenved

akiket utálok az Viki,Arnold,Dorián,Edina

kedvenc jelenetem nincs

-Csoki-köszöntött minket Zsolti,mire elmosojogtam.Beállt a

társaságunkba,és kissé szentimentális pillantást vetett az épület felé.-Hát...végzősök lettünk-mondta már most nosztalgiázva.

Kérdőn néztünk össze.

-Mégcsak tienegyedikesek vagyunk-törtem össze az álomképét

könyörtelenül.Zsolti kérdőn nézet rám,aztán elgondolkozott.

-Ez kész-vihogott Ricsi,mikor Zsolti szitkolozva elismerte,hogy igazam van

-Mégis ,hogy gondolhatad,hogy végzősök vagyunk?-kérdeztem hietetlenül.

-Annyit kamuzott nyáron a koráról,hogy mostanra elhitte ,

hogy elmúlt tizennyolc-magyarázta Ricsi,mire mindenkiből kitört a röhögés.

2013. márc. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6.*-* Egyszerűn abba mindin jól alakul és minden jó benne:DD


Kinga,Virág| Kinga azért mert őszinte,kimondja amit gondol másokról,kicsit őrült de igaz barát.

Virág:Olyan kis aranyos butuska lány:DD Egyszerűen hülye és ez benne a jó


Mikor Cortez összejött Vikivel.Azért mert Avril baba és Helyes Srác nem illenek össze!:DDD


Dorián,Edina: Mindketten ellenszenvesek és visszataszítóak


Mikor Cortez az ablakba állva közli az egész sulival hogy Renivel járnak*-*


S kis szobába toppanék, röpült felém anyám…"

- Kinyitom az ablakot, hadd repüljön tovább.-vágta rá Zsolti." XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2013. júl. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

- Nekem a 6., és a 8. a kedvenc részem, de igazából a 4.-től mindegyik jó. Az 1., és a 2. kicsit uncsi, a 3. szomorúbb (a címe is baromi lehangoló).

- A kedvenc szereplőm Ricsi. Szerintem ultralaza ő is, meg vicces.

- A 3. részt nagyon nem szeretem. Mondom, már a címe tök lehangoló, közbelép Viki és Dorián... ááá...

- Én igazából Vikit, Doriánt és Arnoldot nem szeretem. Vikitől nekem is görcsbe rándul a gyomrom (ahhoz képest, hogy Avril Lavigne-t szeretem). Dorián... ááá... róla nem mondok semmit. Arnoldot viszont annyira a 4. rész előtt se kedveltem, de utána... UTÁLOM.

- A kedvenc jeleneteim:az összes Reni-Cortez jelenet december 20.-tól számítva. :)

2017. dec. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 6. rész a kedvencem, mert az olyan jó, de nem mondok belőle semmit, hogy ne lőjjek le semmit azoknak akik még nem olvasták. Kedvenc szereplőm Kinga, mert kicsit hasonlít rám. Nyilván Arnoldot utálom, az asszem a 2. rész tartalma miatt. Mindegyik kötetet imádom, de amelyiket kicsit kevésbé, az az amelyikben Dorián volt. Kedvenc jelenetem az amikor Cortez berohan és megkérdezi "melyik évben". Az olyan jó!!!
2023. okt. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!