Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A legtöbb lánynak miért nem...

A legtöbb lánynak miért nem jönnek be a PÁWA fiúk?

Figyelt kérdés

teljesen komcsi a kérdés.

mi páwák is ugyanolyannok wagyunk mint a többi fiú csak mi ápoltabbak wagyunk mégpedig sokkal. Szép a hajunk a legmenőbb zenéket halgatjuk de mégis mintha lenéznének minket. pedig a többi páwa szerint tökéletesek wagyunk.


szercsihkeh ;)) MERT MI MEGTEHETJÜK.


De miért nem tetszek a lányoknak ? supra cipőt hordok, lila csőgatyát, kivágott rózsaszín pólót, nagy keretü szemcsit (üveg nincs bent) , adidas tasi, adidas tornazsák.

mégis lenéznek , ezen az oldalon is tapasztalltam. miért ? Miért nem menő páwáskodni ?


fikázást nem kérek lécikeh!



2013. máj. 8. 10:27
1 2 3 4
 1/35 Andizsuzsi ***** válasza:
81%

"ugyanolyannok, halgatjuk, keretü, tapasztalltam"


Nekem például ezért.

2013. máj. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Corey Taylor a neved, tuti kamu a kérdés :D
2013. máj. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Most fogom magamra gyújtani ezt az egész bolygót.
2013. máj. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
nem tudom ki corey taylor csak teccik a név hangzása
2013. máj. 8. 10:49
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

ez a szöveg valami karikatúra? :D


mert ha mégsem, hát pont azért, amit leírtál és ahogyan leírtad

2013. máj. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 zabmester ***** válasza:
100%

Remélem csak viccelsz :D


Ha esetleg nem, akkor a válasz egyszerű: mert a lányoknak a férfiak tetszenek, nem a hímringyók. És nem, nem attól férfi valaki, hogy büdös, koszos, igénytelen. Hanem egyszerűen attól, hogy nem öltözködik úgy, mint egy rosszabb fajta b*zi. Amúgy meg mi ez, hogy "ti" a legmenőbb zenét hallgatjátok? Hát ki nem sz*rja le, hogy mit hallgatsz? Nekem halvány gőzöm sincs, hogy mik a legmenőbb zenék, azt hallgatom, ami tetszik. Vagy te kiváltságosnak érzed magad attól, hogy azt hallgatod, amit? Miért, más nem teheti meg, vagy mi?

2013. máj. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Jót mosolyogtam a kérdéseden, köszönöm :)


De amennyiben komoly a kérdés:

El kell fogadnod, hogy ezt a stílust kevesen szeretik, az viszont jó pont, hogy határozott vagy benne, mindegy ki mit mond. A határozottságot pedig a lányok kifejezetten szeretik. Szerintem azon kevés lányok között, akiknek ez a stílus bejön, te hamar találsz barátnőt.

2013. máj. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
hát ez a kérdés kamu
2013. máj. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen fake.
2013. máj. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
nem kamu , ez akérdés komcsi eztet már az elelyén megmontam.
2013. máj. 8. 11:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!