Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak a bunkó macsók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a bunkó macsók kellenek a legtöbb lánynak?

Figyelt kérdés

Nem egy elkeseredett pasi vagyok, akit dobott x-edik nő :D

Lány vagyok és egyre többet olvasom itt, és hallom a barátnőimtől, ismerőseimtől, hogy tegyük fel van egy lány, körül veszi sok kedves pasi, akik bármit megtennének érte (még sütit is sütnek a lánynak) neki mégis egy bunkó macsó kell, aki egyszer keresi, aztán meg lesz*rja.


Két éve van barátom. Imádom, de néha annyira bunkó tud lenni, máskor pedig lehozza nekem a csillagokat is. Miért ezekre bukunk? Unalmas ha a pasi papucs, egy olyan kell aki néha megbánt? Hogy vagyunk összerakva? :D


19/L


2013. ápr. 11. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát... szerintem ez általánosítás. De általában a bunkó pasik az alfái egyes csoportokban, és szerintem a csajok legtöbbje az alfára bukik.
2013. ápr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én mondjuk szerencsére messze nem ilyenekre bukok. 22l
2013. ápr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Tudod, nekem soha nem kellett volna egy bunkó sem. Ilyet csak a mazohista, elhanyagolt nők akarnak maguknak. (A macsó az más tészta, nem feltétlenül bunkó.)
2013. ápr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
mert nekik van bmw jük, és vastag pénztárcájuk,
2013. ápr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez számotokra a férfias és határozott viselkedés.
2013. ápr. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb lánynak olyan férfi kéne,aki határozott,magabiztos és önálló,de tud kedves és aranyos lenni a szeretett nővel.Nem tutyimutyi,alamuszi,és nem is egy igazi tahó p@r@szt.A kettő közötti átmenet.Csak az ilyenek elbújtak valahol.
2013. ápr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
akinek ilyen kell az sz@rul van összerakva!
2013. ápr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az evolúció miatt. Ezeknél a férfiaknál magasabb a tesztoszteron szint.
2013. nov. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!