Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek? Milyen ember vagyok?

Szerintetek? Milyen ember vagyok?

Figyelt kérdés

Sosem csináltam semmit az életemben, amire büszke lehetnék. Se tánc, se sport, semmi. Pedig elkezdtem színjátszószakkörre járni,de ott hagytam.

Egyszer, mikor 13 éves voltam két kisgyereknek-egy fiúnak és egy lánynak(olyan 5-6 évesek lehettek)-elmondtam, hogy kell megpuszilni egymást a szájukon. És megtették. Természetesen én már ezt bánom nagyon, de más követett már el hibát? Vagy olyat, amit szégyell?



2013. máj. 10. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyi információ alapján (így), elég nehéz megítélni, milyen vagy. Illetve valakinek biztosan megy, néha nekem is, amikor valaki nagyon unszimpatikus véleményt ír.


De szerintem ezek semmiségek. Ahhoz meg, hogy belefogj valami újba, nem késő.

2013. máj. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kzs ***** válasza:

Nézd, senki sincs aranyból.


Hányan vannak, akik belemennek olyan dolgokba, amiket később súlyosan megbánnak (mint pl. hitel). De annak idején jónak tűnt...


Mindenki követ el az életében ilyen-olyan hibákat, és nincs olyan ezen a földön, aki azt mondhatná, hogy ő még sohase csinált (vagy mondott) semmilyen hülyeséget.

Éppen ezért én sohasem nevetek ki senkit se ezért.


De az ember csak veszteségekből tanul, győzelmekből nem.

A hibák azért vannak, hogy tanuljunk belőle, és soha többet ilyet!

2013. máj. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Az nem főbenjáró bűn, hogy nem jártál semmilyen sportra vagy különórára. Ha tanultál volna valami sportot vagy egyebet, te jártál volna jobban vele, mert gazdagabb, színesebb egyéniség lennél, de mint írtam, nem bűn az, hogy nem jártál ilyesmire. Ez tehát semleges.


A kisgyerekes dolog nem volt szép tőled, de megbántad, és ez a lényeg. Többé ne tegyél ilyesmit, ezen pedig tedd túl magad. Mindenki követ el hibákat, de nem szabad leragadni mellettük. Ha valamit elszúrsz, amennyire csak tudod, hozd helyre, és ne kövesd el többször.

2013. máj. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most huszonkettő.
2013. máj. 10. 19:08
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó, de... ettől...még ....élhetem ugyanúgy az életemet?
2013. máj. 11. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!