Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Amelyik suliba ti jártok/járta...

Amelyik suliba ti jártok/jártatok, ott is szemetek/szemét volt a takarítő nő? Én most járok középiskolába, de eddig mindig csak szemét takarítókkal találkoztam. Csak szerintem van ez így?

Figyelt kérdés

2013. máj. 5. 09:11
 1/5 anonim válasza:
én barátságban vagyok a takaritónőkkel :D mindig sziát köszönök neki,meg megöleljük egymást,segitünk neki... :D tiszta LoL
2013. máj. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
középsulisok kedvesek voltak, de nem túl közlékenyek. Egyetemi koleszban meg egy elég jó arc nénit kaptunk, mindig dumáltunk vele, nem akadt ki a hányásoktól (persze feltöröltette velünk :DDD) szóval azért vannak kivételek.
2013. máj. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Mivel tud egy takarító szemétkedni?
2013. máj. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk lopósak voltak általánosban. Volt hogy tesi után otthagytam valamit az öltözőben, mi voltunk az utolsók, utánunk csak a takarítók jöttek. Kb 5 perc múlva mentem vissza és a cucc nem volt sehol a takarítók persze nem láttak senkit és semmit. Nem én voltam az egyetlen akivel ez történt.
2013. máj. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A mi sulinkban is igen zsémbesek a takarítónők, annyi szent. :D Mindenesetre van egy kivétel, nálunk az egyik kifejezetten kedves, mosolygós.
2013. máj. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!