Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, egyedül érzem...

Mit tegyek, egyedül érzem magam? (osztály, barátok)

Figyelt kérdés
Nem tudom mit csinájak,egyedül érzem magam az osztályban. Iskolán kívül több jóbarátom is van, de az osztályban Egyedül érzem magam. Legjobb barátnőm 2 éve másik iskolába ment, azóta voltam közelebbi barátságban másokkal, de nem volt igazán jó, nem működött. Most kicsit mindenkivel, de igazán senkivel nem vagyok. Az a gond, hogy mikor a legjobb barátnőm elment, a többiek között már elrendezett barátságok voltak, és így nemigazán tartozom senkihez:(

2013. ápr. 2. 22:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy inkább vészeljem át fél lábon állva ezt a 2 hónapot, ami még hátra van az iskolából, és jövőre középiskolában úgy is egy új társaságba kerülök? Most túl kicsi az osztly, 13 fő, jövőre sok lesz.
2013. ápr. 2. 22:53
 2/7 anonim válasza:
ja , nem vagytok olyan sokan így nehéz barátokat találni.
2013. ápr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Főleg hogy már kialakultak a barátságok, pár 2-es, 3-as, 1 4-es. Kezdem úgy érezni, hogy velem van a baj amiért a barátságaim az osztályon belül nem elég tartósak, mióta a legjobb barátnőm máshova jár. Nem szoktam bunkózni, nyitott vagyok, csak ebben a közösségben nehezebb talpon maradni, mint máshol.
2013. ápr. 2. 23:09
 4/7 A kérdező kommentje:
rossz helyre tettem a kérdést? önismeretnél több ilyen van, nem nagyon jön válasz, pedig szükségem lenne valami tanácsra
2013. ápr. 3. 19:51
 5/7 anonim válasza:
Ezt a két hónapot vészeld át:) ha eddig sikerült most is fog..De azért próbálkozhatsz is ilyen "nagyobb csoportokhoz"odamenni társalogni, vagy padtársaddal..De jövőre úgyis új arcok,új barátok..Egy új fejezet:D minden jobb lesz hidd el:) addigis írhatsz ha akarsz privátot :)
2013. ápr. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom, én is ebben bízok, csak eddig nem voltam ilyen helyzetben. Padtársam nincs. Mindenki egyedül ül, és még így is marad üres pad. Mi vagyunk a legkisebb osztály.
2013. ápr. 4. 16:49
 7/7 anonim válasza:
pár hónappal lemaradtam, de velem ugyanez a helyzet :( Illetve nekem nem ment el barátnőm, hanem nem is volt. Csak egyszer, de már régen. Egy valaki van akivel tényleg jóban vagyok, de vele a bonyolult családja miatt nyáron nem sűrűn találkozok :"( Senkivel nem vagyok rosszban, de jóban sem, és nem tudok senkivel beszélgetni :( Örülnék ha írnál nekem üzit!
2013. júl. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!