Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Foglalkozzak ezzel vagy sem?

Foglalkozzak ezzel vagy sem?

Figyelt kérdés
Ha megjön a havim,természetesen sűrűbben megyek wc-re,zuhanyzás,hányingerem van,tehát hányni is szoktam,stb,ezek a tünetek.Egyedül élek,társasház,ilyen időben minden kinyitva,ablak-erkélyajtó.Belső kis udvar,zárt terület,sok minden hallatszik.Mindent csukjak be ilyenkor,vágjam el magam a külvilágtól,vagy mit gondol valaki ha azt hallja hogy folyamatban hányok,stb?
2013. máj. 12. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én szomszédaim ilyenkor mindig bekapcsolnak valami hangos, idegesítő zenét. Amitől persze nem tudok pihenni, így még többet kell hánynom. Nem foglalkozom vele, inkább direkt hangosabban szoktam hányni, hadd hallgassák, ha már nem hagynak pihenni. :))
2013. máj. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:D Köszi első :)))
2013. máj. 12. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!