Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi történt a GYIK "troll"...

Mi történt a GYIK "troll" (gusztustalan egy szó ez) felhasználóival?

Figyelt kérdés
Manapság ezek a kötegető arcok, nyilvánosan kijelentik a viselkedési módjukkal, hogy ők csak kötekedni járnak ide. Emlékszem még a régi szép időkre, mikor még fifikás, és jól átgondolt válaszokkal cukkolták a másikat, még a káromkodásokat is elkerülvén. De látom ez a mostani társadalom tényleg csak ennyire képes a való életbe és az interneten is egyaránt :(
2013. máj. 13. 00:05
1 2 3 4 5
 1/42 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Az adminisztrátor istenek a pokolba száműzik őket, csak sokszor kell őket jelenteni gondolom.


Ja és BÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ

2013. máj. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Nem, nem elég frappáns.
2013. máj. 13. 00:07
 3/42 anonim ***** válasza:
Most pontosan mire gondolsz? mely kérdésre?
2013. máj. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim válasza:
100%
szerintem ez egy felhasználó volt 10 külön névvel.. és kitiltották neki minden felhasználóját :D
2013. máj. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
olyan mint a FOOOS gyerek múltkor?
2013. máj. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, hogy már napok óta látok olyan válaszokat, hogy " Ezt beszoptad ", és ennyi a válasz. Na most én úgy vélem, hogy az ilyen embernek az IQ szintje nem haladja meg azt a szintet amivel kultúrált mondatokat tudjon kreálni. És végülis az emberek véleménye érdekelne, hogy ők mégis hogyan vélekednek erről.
2013. máj. 13. 00:10
 7/42 anonim ***** válasza:
100%

ez most csak a vihar előtti csend,erőt gyüjtenek a folytatásra.

Péntek reggel nagy takarítás volt.

2013. máj. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim válasza:
60%
Azt én írtam és pedig 118 az IQ - m.
2013. máj. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
89%

Hát, ha olyan a kérdés, hogy már azon látszik, hogy az apja sötétben csinálta, akkor persze megértem, hogy van aki csak ennyit tud rá reagálni.

Amúgy meg ha normális kérdés alatt van ilyen, akkor nyilván leszavazzák.

Amúgy meg mostanság nem is a trollokkal van a nagyobb baj, hanem a retardált kérdezőkkel.

2013. máj. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
2013. máj. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!