Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi történt a GYIK "troll"...

Mi történt a GYIK "troll" (gusztustalan egy szó ez) felhasználóival?

Figyelt kérdés
Manapság ezek a kötegető arcok, nyilvánosan kijelentik a viselkedési módjukkal, hogy ők csak kötekedni járnak ide. Emlékszem még a régi szép időkre, mikor még fifikás, és jól átgondolt válaszokkal cukkolták a másikat, még a káromkodásokat is elkerülvén. De látom ez a mostani társadalom tényleg csak ennyire képes a való életbe és az interneten is egyaránt :(
2013. máj. 13. 00:05
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:

25#


Miért idézel az előző válaszomból, ha nem ahhoz tartozik a kérdés amit utánna fűzöl?

2013. máj. 13. 00:26
 22/42 A kérdező kommentje:

26#


Gratulálok, hogy nő létedre ilyen kultúrált módon tudsz viselkedni(szarkazmus, ha esetleg nem tudnád).

2013. máj. 13. 00:27
 23/42 Christiano Ronaldo ***** válasza:
8%
Nem falusi volt, de a miheztartás végett, délelőtt feltaláltam a rák ellenszerét, holnap ráállunk a világbékére, úgyhogy velem nem illik vitatkozni >:(
2013. máj. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:

"Miért idézel az előző válaszomból, ha nem ahhoz tartozik a kérdés amit utánna fűzöl?"


Most én is megkérdezhetném tőled, hogy miért kérdezel, ha utána teljesen másról akarsz beszélgetni?

VAGY kérdezhetném, hogy minek kérdezel, ha úgy sem fogadod el az érveket?

2013. máj. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:

30#


Na most, olvasd el mégegyszer. A kérédst és azt a választ, ha semmilyen összefüggést nem találsz a kettő között akkor sajnos van egy rossz hírem(engedem, hogy kitaláld). Arról van itt szó, hogy értelmes "trollkodás" manapság miért nincs mint régen, és az a válasz amit akptam úgyszint egy lealacsonyodott "trollkodás" volt, amit példának hoztam fel, és ebben a példában fejtem ki azt, hogy miért is rosszak manapság a "trollok" akik olyan dolgokat írnak amikkel tisztában sincsenek!

2013. máj. 13. 00:32
 26/42 anonim ***** válasza:

Csak azt felejtetted el ehhez hozzátenni, hogy kikanyarodtál a szólásszabadságra, illetve bizonyos életformák viselkedési jellemzőire, meg mittudom én még mire.

A kérdésed meg szerelem szex kategóriában, trollok hogyléte.

Bocs, de ha nem érzed ebben a furcsaságot veled van a baj.

2013. máj. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:

32#


Hajnali 1 óra idejében, szeinted más kategóriákban választ kapnék eme kérdésre, és igen kitértem a szólásszabadságra, mivel mint az elöbb írtam, a kevésbé inteligens társaimra gondolván, kifejtettem miért is rosszak ezek a mai "trollok", akik olyan dolgokkal "trollkodnak" amikről fogalmuk sincsen. A raciálok, és az állam közötti kapcsolat, pedig csak példaként statuáltak. Nácizhattam is volna.

2013. máj. 13. 00:38
 28/42 anonim ***** válasza:

##33 ne vedd ennyire magadra, picit engem is irritál, hogy baromi intelligensnek hiszi magát a kérdező, de a kérdés maga és a többi megszólalás magáért beszél :-)

Ez a "ha esetleg nem értenéd..." "hagyom, hogy kitaláld" Áh :D

2013. máj. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:

33#


Interneten való névnélküli fenyegetőzés, másik kedvenc fajtám.

2013. máj. 13. 00:40
 30/42 A kérdező kommentje:

35#


Te is eléggé inteligens lehetsz ha a megszólalásaim között nem tudsz párhuzamot találni. Idézni sem tudsz rendesen:(

2013. máj. 13. 00:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!