Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak most ismertem meg....

Csak most ismertem meg. Tanácsok, mivel indítsam a beszélgetést? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Általában nagyon jól megy az ismerkedés, de most valamiért alig tudok bármit is összehozni, ezért is szeretnék tanácsot kérni.


Ami történt: Megismerkedtem valakivel, megadta az elérhetőségét, ahol üzenetet kellene hagynom neki. Ezzel nem lenne baj, de még nem nagyon sikerült megismerkednünk, mert mindketten siettünk. Konkrét kérdésekkel pedig csak nem indíthatok (szia, mivel foglalkozol?) :D, tehát kellene valami bevezető szöveg a köszönés után...

Mik jöhetnek ilyenkor szóba? Eszembe jutott pár, de olyan butaságnak érzem (de lehet csak azért, mert nem akarom elrontani a dolgot).


2013. máj. 15. 04:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és találkozót nem tudunk megbeszélni, mert most messze vagyunk egymástól, ezért mindenképp úgy kell kezdenem, hogy magamra vagyok utalva, nem olyan, mint élőben, hogy a reakcióiból látom és együtt formáljuk a beszélgetést és nem lehet elrontani.
2013. máj. 15. 04:48
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nem tudom, emlékszel-e esetleg rám, XY vagyok, itt és itt találkoztunk. Hogy vagy? (ez után jöhetnek a konkrét beszédtémák)


(A nem tudom, emlékszel-e rám, csak egy udvariassági szófordulat. Persze emlékszik rád, de így illendőbb a dolog.)

2013. máj. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, én is erre gondoltam, csak valahogy kevésnek éreztem. De ezek szerint mások is így csinálják, ez lehet az elfogadott. :D
2013. máj. 15. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!