Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Barátkoznátok továbbra is egy...

Barátkoznátok továbbra is egy olyan barátnővel aki olyan emberrel ápol jó kapcsolatot aki bántott Titeket? (részletek lent)

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy van egy barátnőm. Nem az a tipikus legjobb barátnő, de nagyon szeretem,azt hiszem Ő is engem. Van egy másik lány, akivel volt egy nagyon csúnya vitám, én abszolút nem voltam benne hibás, féltékenységi rohamot kapott csak mert hozzászóltam az ex barátjához (akivel akkor még együtt járt), zaklatott utána, képzelgett, hogy én vele szeretnék összejönni, amikor nekem már családom van. (Ezért utólag bocsánatot kért, de olyan mértékig sértett engem, hogy válaszra sem méltattam a levelét.) A barátnőm és ez a kedves hölgy korábban szintén barátnők voltak, de miután a hölgy összejött az előbb említett pasival, teljesen megkattant így mosolyszünetet tartottak. Most, hogy szakítottak, ismét jóban lettek és ez engem zavar, tudván, hogy a barátnőm ismeri a történetet. A gond csak az, hogy egy helyen dolgozunk, nem tudjuk elkerülni egymást. Sajnálnám a barátság végét, de most két hétig itthon tartózkodtam, addig elég jól összerázódtak... Nem tudom mi tévő legyek, megtiltani nem tilthatom, hogy beszéljenek ugyanakkor nem tudok ezek után mi hogy lehetnénk barátok, én nem kérek a másik lány társaságából. Mit gondoltok?
2013. máj. 10. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy neki nem kötelessége segíteni haragudni neked. Neki nincs baja a csajjal. Neked meg nincs hozzá közöd, hogy ő rajtad kívül kivel van jóban. Kissé ovis hozzáállás ez a részedről szerintem. Vihar a biliben.
2013. máj. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy b*romira gyerekes vagy. Megakarsz szakítani egy barátságot, csak azért, mert a barátnőd olyannal is barátkozik, akit te nem kedvelsz. Én sokszor voltam ugyanebben a helyzetben, de nem kaptam fel ezen a vizet. Jó, ilyenkor mindig féltékeny voltam meg minden, de megszakítani egy barátságot ezért? Komolyan mondom már a gondolat is elég röhejes.
2013. máj. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én pedig úgy gondolom, hogy ha Vele tenné meg ezt más, hogy szinte elmebeteg módjára Neki megy és napokon át zaklatja levelekkel meg személyesen is, teljesen alaptalanul és sértegeti Őt, én ha valóban barátnőmnek érzem nem kezdek jó viszonyt ápolni azzal az emberrel aki ezt megtette vele. Én ezt egyfajta árulásnak érzem... Ez annyira durva veszekedés volt, hogy a Párom meg kellett, hogy keresse a lány barátját, hogy állítsa le mert ennek nem lesz jó vége, egyszerűen kezelhetetlen volt.
2013. máj. 10. 22:41
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából az nem is zavar, hogy mondjuk a munkahelyen kívül együtt vannak, de mégis hogy beszélgessünk egymással ha Ők sülve-főve együtt vannak, tehát nekem ez a helyzet rettenetesen kellemetlen. Állnánk ott hárman és néznénk egymást. :) Valahogy ezt nem tudom elképzelni.
2013. máj. 10. 22:43
 5/7 anonim ***** válasza:
ok, akkor ne barátkozz vele bakker. Mindenki szerint baromság még a gondolat is, de ha szerinted nem, akkor minek tetted fel a kérdést??
2013. máj. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hogy mondjam, nem is igazán erre lennék kíváncsi, mert én nem szeretném ha vége lenne a barátságnak csak fogalmam sincs, hogy kezeljem majd ha visszamegyek dolgozni, hogy ők együtt vannak ugye elég sokat és egyszerűen nem látom azt a pontot, hogy én odavetődöm hozzájuk ezután. Nem tudom, gondolom Ti sem szívesen mennétek oda... Nem tudom hogyan kezeljem a helyzetet, nem volt még ilyenre példa, csak tanácsot szerettem volna kérni.
2013. máj. 10. 22:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Döntsd el: Oda akarsz menni? Odamész. Nem akarsz odamenni? Nem mész. Ennyi. Ez attól függ, hogy érzed magad a dologgal kapcsolatban. Úgy értem, hogy melyik mellett döntenél szívesebben, az igen vagy a nem mellett.
2013. máj. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!