Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A barátom megsértődött, nem...

A barátom megsértődött, nem ír vissza. Mit tegyek? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! :) Az egész azzal kezdődött, hogy egy ismerősömmel beszélgettem skype-on, és miatta nagyon ideges lettem, mert olyan dolgokba avatkozott bele, amihez semmi köze, és a a véleményét megmondta, ami csak arra volt jó, hogy az idegeimmel játsszon. Teljesen felidegesítettem magam, és a barátom észre vette, hogy feszült lettem.. Elmeséltem neki a dolgokat, és megmondtam neki hogy mi a véleményem... Itt kezdődőtt a nézeteltérés... Magára vette a kommentem, de hiába mondtam neki, hogy nem ő a hibás,es hogy semmiről nem tehet, ráadásul a véleményem nem neki mondtam, de már késő volt... Teljesen begőzölt, hiába mondtam neki bármit, nem mondott semmit, nem írt vissza az SMS-emre, nem vette fel a telefont... A kapcsolatunk már jó két hónapja tart, semmi gondunk sem volt eddig, egy vitánk sem, szeretem Őt nagyon.... Szerintetek mit tegyek? Próbáltam vele beszélni mindenhogy, személyesen meg holnap fogok elmenni hozzá... Lehet, hogy velem volt a baj, hogy kimondtam a véleményem, vagy lehet, hogy Ő érzékeny... Kérlek segítsetek! 17 éves lány vagyok

2013. márc. 26. 23:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
aki haragszik, az békül. Gyerekek.
2013. márc. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Az kérjen bocsánatot, aki hibázott, és az nem te vagy.
2013. márc. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a kommenteteket :) Igaz, hogy kibékülünk egyszer, csak nem szeretnék olajat önteni a tűzre... Attól félek, ha nem keresem fel, és megvárom, amig ő kér bocsánatot, mégjobban elmérgesedik a helyzet... Lobbanékony természetű, képed kiakadni minden apróság miatt.. :(

Megfogadom a tanácsod 2. :)

2013. márc. 26. 23:39
 4/11 anonim válasza:

2.

Szerinted az hibázik akire rázúdítják a más által okozott mérgességet? Érdekes egy hozzáállás.

2013. márc. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az hiba, ha minden ok nélkül rátámadsz a barátnődre együttérzés helyett.
2013. márc. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
88%
Az írásból nem az jön rá, hogy a srác támadt rá, hanem az hogy a csaj zúdította rá minden ok nélkül a "véleményét". Ez
2013. márc. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Én sohasem veszem sértésnek, ha valaki elpanaszolja nekem a sérelmeit. Legfeljebb azt mondom, hogy nem érek rá ezzel foglalkozni.
2013. márc. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Azzal szerintem sincs gond ha elpanaszolja, csak sok esetben az elpanaszolás stílusa szokta megbántani az embereket. Nem árt gondolkodni azon hogyan mondjuk el a bajunkat a másik embernek.
2013. márc. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
Olyan módot nem tudok elképzelni a panaszkodásra, amitől az személyes sértéssé váljon.
2013. márc. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én tudok, ugyanis a barátnőmnek is sikerült már ez.
2013. márc. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!