Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit mondjak miért nem akarok...

Mit mondjak miért nem akarok osztálykirándulásra menni?

Figyelt kérdés
Jövőhét pénteken megyünk, és már be kellett fizetni a pénzt, én nem adtam be mert nem akarok menni. Holnap lesz osztályfőnöki óra, tuti rá fog kérdezni. Az oké, hogy megmondom hogy azért nem fizettem be mert nem akarok menni, de mit mondjak miért nem? Egyébként 2 napos, és azért nem akarok menni, mert bántanak az osztálytársaim, nem érzem jól magam velük, az a napi 7-8 óra is szar amit el kell velük töltenem, nemhogy még 2 napot velük legyek. Osztályfőnök ilyeneket nem ért meg mert volt már probléma ebből régebben, és ránk hagyja, oldjuk meg magunk (mármint az egymás közötti feszültségeket). De rajtam akkor is szoktak röhögni ha kiviszek egy papírt a tanári asztalhoz, szóval mit mondjak miért nem akarok menni? Ha megmondom az igazat... azt inkább hagyjuk.
2013. máj. 15. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt, hogy családi program lesz, már be van fizetve régóta az utazás, ne tudnátok visszamondani sem.
2013. máj. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert, és kész. Senkinek semmi köze hozzá, hogy miért nem akarsz menni. Ne hazudj, ha rákérdezne az ofő, annyit mondj, hogy magánügy. (Ha problémázna, kérd meg a szüleidet, hogy beszéljenek vele. Az nagyon nem járja, hogy a tanár szemet huny az osztályában lezajló kiközösítések, cikizések, feszültségek felett.)
2013. máj. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mész, mert az iskolai feszültségek miatt (amit a tanár hanyagságból nem hajlandó kezelni ill. figyelembe venni) pszichológushoz jársz, és ő nem javasolja. Mond azt, hogy ezzel neki is segítesz, mert így nem lesz belőle nagyobb ügy.
2013. máj. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb szerintem mégis csak az lenne, hogy megmondod, hogy az osztálytársaid az oka a dolognak.

Oké, ő nem akarja megoldani a problémát, de legalább értené, hogy neked ez így nem jó, és talán segítene neked később(vagy csak én várok látatlanban túl sok jóindulatot a tanárodban).


Viszont ha ez a módszer nem válna be szerinted, próbáld ki azt, amit az első válaszoló mondott, az biztosan bejön.

2013. máj. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!