Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek is byealex hatalma...

Szerintetek is byealex hatalmas sikert arat vagy hatalmasat bukik az eurovízióson? Sokak szerint szar, de sokak szerint egyszerűen tökéletes. Voltunk már eurovízión 5. Helyezett és volt hogy be se jutottunk. Mit jósoltok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 17:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
40%
Holnap váratlan öröm ér a magánéletedben. Ebben a hónapban a könyököd az érzékeny, vigyázz rá!
2013. máj. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Most valami rosszat mondtam?
2013. máj. 15. 17:38
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem oszt, nem szoroz az egész Euroviziós verseny. Idejemúlt....
2013. máj. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Jósoltam. Amúgy pont ma olvastam egy cikket, miszerint eléggé lehúzták a bloggerek byalexet.
2013. máj. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Nem csak a bloggerek, minden ember lehúzta, akinek egy kis zenei ízlése is van :D Bukni fogunk vele. Bár igazából bárkit is küldenénk, bukás lenne.
2013. máj. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nox 5. Helyezett volt 1x e.v.d.f-on, szóval voltunk jobbak is
2013. máj. 15. 21:34
 7/20 anonim ***** válasza:
86%

Az Eurovízió egy hatalmas buli.

Egyedül minket magyarokat érdekel görcsösen ennyire, hogy hanyadikak leszünk. Többi ország csinálja jól, buli, lazulás, aztán lesz, ami lesz.

2013. máj. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Antimod ***** válasza:
43%

Annyira borzalmas a dal, hogy akármi lehet. Néha a legszörnyebb agyrémek a legesélyesebbek ezen a - voltaképpen - nevetséges eseményen. A lényeg, hogy ne tucatmű legyen, legalább valamiben tűnjön ki. Ez talán sikerül.

Amúgy teljesen megjósolhatatlan, értünk már el 4. helyet olyan dallal, ami szerintem elődöntős minőségű sem volt, illetve nagyon jó alkotással 20. helyet is. Nem ez számít, az országok ráadásul szimpátia alapján szavazgatnak egymásra.

2013. máj. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%
Hát, szerintem bejuthat, mert nem tucatmű és nem olyan könnyen lefelejthető, elvont. Lehet, hogy ez tetszeni fog nekik. Megmondom őszintén, számomra elég sok olyen döntőbe jutott volt, akire nem is emlékeztem, annyira tucat volt. Viszont Dánia és Hollandia szerintem nagyon-nagyon jók. Montenegró sajnos nem jutott tovább, pedig az nagyon állat volt :DDD
2013. máj. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Mondtenegró beteg volt :)

meg is lepődtem h nem jutott tovább

2013. máj. 16. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!