Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek is byealex hatalma...

Szerintetek is byealex hatalmas sikert arat vagy hatalmasat bukik az eurovízióson? Sokak szerint szar, de sokak szerint egyszerűen tökéletes. Voltunk már eurovízión 5. Helyezett és volt hogy be se jutottunk. Mit jósoltok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 17:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
55%
Nem nézem a fesztivált, szóval nem tuodm pontosan, de mivel nem láttam még sehol angolul, ezért gondolom hogy ott is magyarul énekel. Szóval már ebből a szempontból halálra van ítélve a dal. Zeneileg egy 0 a zene, az egyetlen pozitív oldala a szöveg lenne. De mivel külföldön nem értenek magyarul, ezért még az egyetlen erős oldala is elveszett. Szóval így egy teljesen értéktelen dolog. Nem is értem, hogy ezt miért küldték ki. Tehát szerintem teljes bukta.
2013. máj. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
90%
Hát tovább jutott. :)
2013. máj. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
90%
Nos a döntőben kiderül,mert tovább juttatták a nézők!
2013. máj. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

A fellépése ELŐTT is tapsoltak :|


a román homáron meglepődtem h tovább ment

2013. máj. 16. 23:08
 15/20 anonim ***** válasza:
77%
Szerinetm az a gáz, hogy így szégyeneztek meg úgy, holott ő indult Magyarország képviseletében. És mindenki beszél, hogy hazaszeretet így meg úgy, aztán képvisel valaki külföldön és csak a sz.rt hallani más szájából. De a lényeg, hogy továbbjutott. És kb. szerintem ő volt a legjobb a mai stócban. Egyszerűen nevetségesek ezek a pánsípos, meg szikrázó gitáros előadások... A miénk egyszerű és kellemes volt, de különleges.
2013. máj. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Pontosítok, kérdező, 4. volt a legjobb helyezés, amit magyar elért, mégpedig 1994-ben, nem ötödik hely.
2013. máj. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
84%

[link]

Yeee, a sok utálkozó máris pofára esett....:D

Hajrá Alex, már csak azért is szurkolok, hogy még nagyobbat koppanjanak a fikázók....:)

2013. máj. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem tetszik a zenéje, de fogjuk rá, hogy "drukkolok" neki, mert mi soha semmit sem szoktunk megnyerni ilyen téren.

Amúgy meg kiküldhettek volna valami jobb hangú embert mert ezt még öreganyám is előtudja adni...

2013. máj. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
81%
Sztem első 10-ben benne lesz:)
2013. máj. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Híradóba mutogatják hogy mindenhol ezt éneklik(spanyoloknál görögöknél stb)

nekem se tetszik a dal de szúrkolok neki (hátha győzünk)

2013. máj. 17. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!