Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek hatalmas parasztsa...

Szerintetek hatalmas parasztsag ha feltortem az egyik osztalytarsam facebookjat?

Figyelt kérdés

Igaz h rettenetesen utalom de a baratnommel aki szinten utalja feltortuk.

A lany miatt nincs buntudatom mert hatalmas paraszt volt velunk (a legjobb baratnonk VOLT)

a fiu miatt akivel jar viszont igen .

Szerintetek iszonyat nagy parasztok voltunk??



2013. máj. 4. 08:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Miért kell más dolgaival foglalkozni, ha nem vagytok jóban ne foglalkozz vele. Kicsinyesek vagytok.
2013. máj. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Az . De am mit csinalt a csaj ?
2013. máj. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát kölcsönös pofon lett volna, ha ő is tett volna hasonlót, de nem tett.


Verbálisan is ellehetett volna intézni a dolgot, gerinctelenség valakinek a személyes dolgai között járni és megszégyeníteni, főleg egy közösségi oldalon.


Ezért, főleg ha durva dolgokat is csináltatok rajta, akkor túllőttetek a célon.

2013. máj. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 pinkpancser ***** válasza:
100%

Azért ne lepődj meg, ha holnap meg a tiedet törik fel... talán kicsit gondolkozni is kéne.

És a kérdésedre a válasz: IGEN!

2013. máj. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Jo tudom h parasztsag de o meg nagyobb paraszt volt nallam!
2013. máj. 4. 09:53
 6/16 A kérdező kommentje:

Amugy csak egy beszelgetest néztünk meg.

Es szerintem volt benne kolcsonos dolog mivel o iszonyatosan bunko volt velunk es valami nagyon nagy parasztsagot csinalt velunk

2013. máj. 4. 09:57
 7/16 pinkpancser ***** válasza:
100%

Csak egy beszélgetést néztél meg... viszont már tudod a jelszót, elvileg bármikor benézhetsz és bármit csinálhatsz.

Gondold csak át, mi történik ha ez kiderül? És a barátaid vajon mit szólnak ahhoz, hogy csak úgy loginokat törögetsz? Az tuti, hogy én többet szóba nem állnék veled. Az meg megint más dolog, ha az őseid fülébe jut.

2013. máj. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%

Akárhogy is veszed, a ti részetekről gerinctelen dolog volt, amit csináltatok.


Erről a " de ő is csinálta !! " mentségről szokjatok le, ez gyerekes felfogás, mivel a másiknak a hülyesége még nem menti fel a ti hülyeségeteket.


Te azért vagy felelős, amit te teszel, a másik meg azért, amit ő tesz. Azért, amit teszel, a felelősség mindig a tiéd lesz.


És az is, ahogyan visszavágsz valakinek, elmond egy pár dolgot rólad.

2013. máj. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
40%
Szerintem ez nem akkora szar! Biztos megérdemelte a csaj!
2013. máj. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%
Tök mindegy, szerinted mennyivel volt parasztabb nálad, te uis ugyanolyan vagy, lesüllyedtél a szintjére. Szóval, igen, parasztság volt. Kulturált ember az ilyenre úgy reagál, hogy nem foglalkozik a csajjal tovább, max. jól kibeszéli magából, és ennyi.
2013. máj. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!