Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyszer megkérdezték tőlem,...

Egyszer megkérdezték tőlem, hogy van-e bennem cigány vér, azóta baszogatnak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Viccesen azt válaszoltam, hogy 1/20-részt biztos van bennem, azon az alapon, hogy szerintem olyan, hogy tiszta magyar ember, olyan nincsen.


Sajnos, azóta rendszeresen, főleg egy embertől kapom a cigányozást, hiába mondom neki, hogy nekem ez nem tetszik, nem tartom magam annak.


Mit tegyek? Ötletem sincs, nem vagyok az a visszaszólogatós fajta.


Mindez egy főiskolán, huszonévesek között.

Kerüljem el nagy ívben, szarjam le és ne szóljak hozzá?


Engem nem úgy neveltek, hogy csak úgy beszólogassak másoknak, amúgy is túl lelkiismeretes gyerek vagyok, nem szeretek másokat bántani, ezzel szemben folyamatosan belém rúgnak, a labdát meg most én adtam hozzá, ez zavar a legjobban.



2013. máj. 15. 18:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%

Ha foglalkozol vele, csak annál inkább "kielégíted" (nem, nem félreérteni )

Vagy faggasd ki, hogy neki milyen "színmagyar" ősei voltak...


Egyébként ha vigasztal én is bevallottam egyik osztálytársamnak hogy van bennem zsidó vér, mivel az 19. században egy zsidó valóban megkeresztelkedett és beházasodott a családunkba... aztán ment a zsidózás rendesen...

2013. máj. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te meg hívd őt oláh-nak a nagy pofája miatt. Mond neki, hogy az oláhoknak van ilyen nagy pofája, mint neki, akkor biztos benne román cigó vér csörgedezik.
2013. máj. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Főiskolán ez nagyon ciki, ez általános iskolás szint. Akármennyire békés is a természeted, el kellene gondolkodni egy váratlan pofánverésen. Szerintem venné az adást.
2013. máj. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Hívd "Tesó"-nak, vagy "Tezsvírem"-nek. Majd abbahagyja, a többiek pedig tréfának veszik.
2013. máj. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszaitokat.

#1: Ez is olyan elszomorító, hogy mindenről hallgatnia kell az embernek, háromszor átgondolni mit mond, nehogy rögtön belerúgjanak. Azt nézik hol köthetnek bele a másikba, szánalmas.


#2: Ez tetszik, csak aztán elgondolkoztam, hogy ha én is le cigányozom, akkor gyakorlatilag ugyan ott vagyok ahol ő.

2013. máj. 15. 19:08
 6/21 A kérdező kommentje:
#3: Kinézem belőle, hogy a pofán verést még én szívnám meg egy rektori beszélgetéssel. Olyan emberek, akik várják mikor árthatnak a másiknak.
2013. máj. 15. 19:09
 7/21 A kérdező kommentje:
#4: Ezzel a tesózással az a baj, hogy a hideg ráz ki tőle, ha engem tesóznak le, nemhogy én tesózzak másokat. Ha elkezdenék tesózni akkor a többieknek is okot adnék arra, hogy lecigányozzanak.
2013. máj. 15. 19:10
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem állsz a sarkadra, addig biztos ezt csinálja majd, itt nem a lelkiismeretességről meg jó nevelésről van szó, tessék szépen kiosztani attól rossz ember nem leszel

Én már rég betörtem volna az orrát, úgy 3. alkalom után

2013. máj. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Ne az iskolába verd pofán... mondjuk amikor mentek haza fele.. és mondjuk idegen emberek előtt elkezdene téged így lejáratni, meg csúfolkodni, mint az ovisok bakker komolyan ...


Mondom, kiléptek a suli kapun elhagyjátok 500 méterre a sulajt, az első cigányozásnál reflexből lebaszol neki egyet. Ha ezekután még neki áll feljebb, akkor megvered.


Te vagy előnyösebb pozícióban, meg nyugodt lelkiismerettel verheted meg... hiszen ő kereste magának bajt, minek baszogatott téged. Az igazság melletted van, szóval ne legyél kegyelmes vele... nem kell péppé verni, nem azt mondom... de ha te nem állsz ki magadért, senki nem fog. És sztem ne legyél senki "játszó babája" akit kénye-kedve szerint cseszegethet.


Vagy esetleg, amit az egyik válaszoló írt... üsd el poénnal, hát ha leáll.

2013. máj. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Csak suliban szokott előfordulni, sulin kívül nem vagyok akkora hülye, hogy keressem a társaságát. Meg magamról nem tudnám elképzelni, hogy megverek valakit. Hogy őszinte legyek, mielőtt fősulira kerültem volna, a gimiben nálam sokkal erősebb haverok vettek körül, akik megvédtek, ezért sosem volt problémám senkivel, legalábbis nem szólogattak be, illetve nem kellett megvédenem magam, mert senki sem bántott. Ezért kicsit nehéz nekem kezelni ezeket a helyzeteket. Társaságon belül sem voltak ilyen sértő beszólogatások, csak cukkolások, de azokat a legnagyobb túlzással se lehet sértőnek címkézni.
2013. máj. 15. 19:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!