Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A bölcsődében megkérdezték...

A bölcsődében megkérdezték hogy igénylem e a nyári hónapokra is az ellátást a gyermekemnek, mikor igent válaszoltam flegmán húzogatták a szájukat, mert, hogy én amúgy is otthon dolgozom, igazuk van?

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 17:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
nincs
2013. máj. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
nincs
2013. máj. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
11%
A bolcsode arra valo, hogy a dolgozo szulok gyermekeit ellassa, amig a szulo a munkahelyen van. Mit dolgozol otthon, hogy mellette nem tudod ellatni a gyereket? MAr ha nem titok.
2013. máj. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Szerintem a bölcsődének semmi köze ahhoz,hogy mit dolgozom otthon ,amíg valós munkáltatói viszek,amit a férjem állított ki 4 órában vagyok bejelentve a cégéhez,emellett jogosan veszem igénybe a GYES-t és a bölcsődei ellátást .

A férjem cégének ügyeit egyengetem .

2013. máj. 13. 17:13
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha erről van szó, azt godnolják hogy kamu a munkáltatói és nem is dolgozol. (Nem mondom hogy így van, de ezt gondolják)
2013. máj. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%
Hat hogyne lenne koze hozza, hiszen arra valo, hogy azokra a gyerekekre vigyazzon, akiknek a szulei valoban raszorulnak. Nem tudom hogy a "férjem cégének ügyeit egyengetem" kifejezes mit takar, de hogy oszinte legyek -es bocs, ha serto- kamumunkanak tunik. Az egyik rokonom is hasonlokeppen dolgozott otthon. Konkretan hivatalosan a ferje titkarnoje volt, valojaban semmit nem csinalt, de kellett a ket gyerek es mindketto mar masfel evesen bolcsis volt...
2013. máj. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
De várjatok már? Akkor ez nem is bölcsöde, hanem jótékonysági intézmény, ahol kegyet gyakorolnak, mert vigyáznak a gyerekekre? Effektíve, hogy dolgoznak? Ha nem megfelelő a kapacitás, minek vették fel a gyerekeket?!
2013. máj. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
5.-nek igaza van. Szinte minden esetben valóban kamu. Személyesen is ismerek 6 olyan anyukát, aki így csinálja, még büszke is rá, igaziból semmit sem intéz a férje cégének,csak munkáltatóit hoz. Ez már nem titok, gondolom, a bölcsődében is ismerik a módszert, és nem szeretik. Ez lehet a háttérben szerintem. Bocs, ha téged nem érint, ne vedd magadra. De nagyon sok szülő ki van emiatt akadva, akinek fontos lenne a férőhely, mert valóban dolgoznia kell.
2013. máj. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
30%
Tudod őszintén szólva én már azon kiakadnék hogy egyáltalán bölcsibe viszed, de persze a te gyereked is biztos azok közé tartozik, akiknek kevés az anyjuk, és már fél évesen is gyerektársaságba vágynak. Csak a gyereked sajnálom. És még van képed kiírni ilyen kérdést, a kamu munkáltatóidra.
2013. máj. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
47%

"Akkor ez nem is bölcsöde, hanem jótékonysági intézmény, ahol kegyet gyakorolnak, mert vigyáznak a gyerekekre?"

Annak is fel lehet fogni, igen. Valoban jotekonykodnak, hiszen vigyaznak arra a gyerekre, akire a szulo nem tud, vagy nem akar....

2013. máj. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!