Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Láttam már többen is megkérdez...

Láttam már többen is megkérdezték és én is kiváncsi vagyok a véleményetekre. Szerintetek mehetnék modellkedni? (KÉP)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

és itt egy alakos kép

[link]



2013. febr. 7. 15:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
igen
2013. febr. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
97%
Én úgy látom egy tök átlagos tini kislány vagy. Modell meg manapság bárki lehet akinek van pénze.
2013. febr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Minden képet sikerült szétszerkesztened, vagy telefonnal kitakarnod a fejed felét, szóval az orrod és a szád totál beleolvad a bőrödbe, ha csak két világító szem látszik, úgy bárki lehet szép. Ha 173cm felett vagy, menj el egy ügynökséghez, ott majd megmondják. Ha nem, felejtsd el. És lényeges még, hogy tudj angolul.
2013. febr. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
NEM
2013. febr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
utolsó...megindokolnád kérlek...érdekelne a véleményed is:)
2013. febr. 7. 17:59
 6/28 anonim ***** válasza:
Egy próbát mindenesetre megér.
2013. febr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem egy átlagos lány vagy .

Modelekknek nemart ha kicsit kulonleges az arcuk v eltérnek az átlagtol,ennek ellenére nem azt mondom h csunya vagy ... De egyébkent manapság bárkibol lehet modell szoval mert ne ? :)

2013. febr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
82%
Ezt a manapság bárkiből lehet modell dolgot honnan a francból veszik az emberek? Barmira imádom, hogy azt sem tudják, mit csinál egy modell, de azért osztják az észt. Ha ennyire egyszerű modellnek lenni, akkor hajrá csináljátok utánuk!
2013. febr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
17%
Én úgy tudom a modelleknek inkább jól kell szopni. :/
2013. febr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
97%

váóó neked van instagramod, akkor már szinte modell vagy, gratulálok, meg ahhoz is hogy sikerült egy ilyen kérdéshez ennyire direkt-szar képeket beraknod


kérdésre válaszolva: nem lehetsz modell

2013. febr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!