Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintem túl "nyitott"...

Szerintem túl "nyitott" vagyok. Mit tegyek? Kérlek olvassátok el.

Figyelt kérdés

Le kéne róla szoknom.Sokszor mosolygok emberekre,vagy nézek furán(nem dühösen,vagy hülyén..hanem olyan félig kedvesen,érdeklődően).És szeretnék erről leszokni.

Talán mindenki hülyének néz emiatt,de ha tényleg nem ismerek annyira valakit..akkor ez elég gáz.

Könnyen el tudom képzelni,hogy mások is zavarba jönnek tőlem.

Mondjuk van amikor mások néznek engem,vagy valami,akkor azt meg furcsállom.

Meg..szóval ilyen..barátkozó szerű vagyok.Meg néha elmegyek mellettem egy szimpatikus valaki és azt gondolom "Ez kedves lehet".Meg ilyesmik.


Szóval tippek?Inkább leszoknék róla,mert biztos vagyok benne,hogy ez nem olyan jó.Meg hát,valakinél így esik le,valakinél meg másképp.

Remélem érthető..


2013. máj. 15. 21:03
 1/6 A kérdező kommentje:

Amúgy ennek ellenére,gyakran vagyok félénk.

Belül nyitott és haverkodós vagyok,de nem mindenkinek látszik ez.

2013. máj. 15. 21:04
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az ehhez hasonló dolgokat nem tudjuk magunkon megváltoztatni, de a te esetedben szerintem ez nem is baj.
2013. máj. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Te ilyen vagy, örülj neki inkább és ne akarj pont ezen változtatni.
2013. máj. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

:)

Vannak akiknek tetszett.

De,valamikor meg,hát lehet másoknak furcsa.Mert szerintem az emberek 80%a nem ilyen.

Közben örülök is neki,tudom,hogy ez különleges.


Igazából amiatt gondoltam hogy leszoknék róla,mert másoknak ki tudja tetszik-e,vagy mit gondolnak,vagy ehhez hasonlók.

Az is igaz szerintem,hogy kevés ilyen emberrel lehet összefutni.Nekem nem sikerült gyakran.1 ilyen embert ismerek,aki hasonló.Éppen ebből eredően,nagyon szimpatikus.

2013. máj. 15. 23:15
 5/6 anonim válasza:
66%
Szerintem menj el egy nagyáruházba biztonsági őrnek. Ott rájössz majd, hogy az emberek többsége nem barátságos, hanem bunkó. Hiába vagy velük kedves. 1 hét után egyformán fogsz utálni minden embert.
2013. máj. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Végre egy pozitív ember. Nehogy megváltozz!


Azért néznek meg az emberek, mert a többség mogorva és életunt, persze, hogy kilóg a sorból az, aki nem az.

Arról meg pláne ne akarj leszokni, hogy pozitív dolgokat feltételezel akár ismeretlen emberekről is. Mindenkinek ilyennek kéne lennie. Ez lenne az alap.


Azért, mert a többség mogorva, te még ne akarj beolvadni, hiszen nekik kéne hasonulniuk tehozzád, nem neked őhozzájuk! Maradj jó kedélyű és pozitív, mert az is ragályos tud ám lenni.

Te mozdítsd a világot pozitív irányba, ne a világ mozdítson téged negatív irányba.

2013. máj. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!