Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kerlek segitesetek es olvassat...

Kerlek segitesetek es olvassatok vegig! Egy szamomra eleg nehez dontesrol van szo. Folytassam tovabb vagy hagyjam abba?

Figyelt kérdés

A cserkeszetrol van szo. Akik utaljak a cserkeszetet azokat is megkerem, hogy olvassak vegig. En 2-os koromtol cserkeszkedek es most 8-os vagyok. Elvegeztem a SOV-ot( Seged Orsvezetoi Kepzot) is.

Azert szeretnem abbahagyni, mert nem erzem magam jol ugy 1 jo eve a cserkeszetben. Mar nem az a kozosseg, unalmasak a foglalkozasok stb. Egyebkent se vagyok az ors(egy kissebb csoport) kozeppontja. Ugymond lesz.rjak a velemenyem, sokszor szamba se vesznek. Most nyaron lesz egy tabor Magyarorszagon es jovo heten be kell jelentkezni, ezert meg szeretnem hozni minel hamarabb a dontest. Amugy nem allunk valami jol anyagilag, de a csapatvezeto jofej es szokot palyazatokat irni, hogy tamogassa azokat akik nem tudjak az egesz tabori dijat kifizetni.

Lehet hogy nem erttek belole mindent, de megkerlek, hogy mondjatok meg, hogy ti mit tennetek a helyemben. Lehetoleg normalis valaszokat irjatok.

14\L



2013. márc. 7. 16:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed magad jól benne, akkor hagyd abba. Keress más elfoglaltságot, próbáld meg magad valami másban, ami érdekel :)
2013. márc. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nem erőltetném. Lehet, hogy kinőttél belőle. Végül is kamaszodsz, változik az érdeklődési köröd, ez így van jól.
2013. márc. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Jól gondold meg, mert ha egyszer kilépsz onnan, vagy eltűnsz, akkor ha esetleg vissza akarnál menni, akkor az elég ciki lesz. Én nagyon megbántam, hogy elmentem a csapattól, bár nekem nem voltak ilyen gondjaim, jól éreztem ott magam. De ha úgy látod, hogy nem fog javulni a helyzet, akkor fölösleges ott maradnod, mert úgyis csak rosszul fogod érezni magad.
2013. márc. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%

Szia!

Szólj először az őrsvezetőnek. Mond el, hogy nem érzed jól magad az őrsben.

Ha őszinte vagy vele, biztos megoldjátok a problémát.

Fontos kérdés, hogy mi változott meg az elmúlt évben, ami miatt rosszul érzed magad. Ha ilyen régóta cserkészkedsz, természetes, hogy előbb-utóbb unalmasabbak lesznek a foglalkozások. Főleg, ha nem is érzed jól magad a társasággal. Sőv-ként a programok szervezésébe is besegíthetnél. Ha a mostaniak nem tetszenek, engedd szabadjára a fantáziád és találj ki vmi extra jó progit.

De csak akkor van értelme az egésznek, ha szereted a cserkészetet.

Kínánom, hogy jó döntést hozz. Jó munkát!

Pepe

2013. márc. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Szerintem nem fogok kilepni a cserkeszetbol. Valami meg ott tart benne. Megprobalok valtoztatni.
2013. márc. 9. 08:07
 6/14 anonim válasza:
100%
Ha ennyire rosszul érzed magad végszükségben csak keress egy másik, jobb csapatot. Viszont a cserkészet jó dolog, ne hagyd abba a pillanatnyi gondok miatt!
2013. márc. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Örülök a döntésednek! Remélem mihamarabb rájöttök, hogy mi zavart és sikerül megoldani. Irány a NNT! :)

Pepe

2013. márc. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Utolso sajnos ki kell abranditsalak... Kileptem a cserkeszetbol. Nem ereztem magam jol.(foleg az orsben) Elegem volt, hogy mindenki majdnem mindenki cseszegetet.
2013. márc. 20. 14:24
 9/14 anonim válasza:
Gyere a mi csapatunkba (lany ors, befogadunk szivesen ^^ )
2013. márc. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Aham... es megkerdezhetnem, hogy hol van a ti csapatotok? :)) Nem hiszem, hogy valahol Erdelyben. Mas csapat a varosunkban nincs, mivel eleg kis varosban lakok.
2013. márc. 23. 06:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!