Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Összefirkáltak alkoholos...

Összefirkáltak alkoholos filccel és orvoshoz kell mennem! Mondjatok valamit amivel el tudom mosni?

Figyelt kérdés
Tegnap este elaludtam egy haveromnál és összefirkálták az oldalamat. F@szt rajzoltak rá emg írtak is. Mivel jön le?
2013. máj. 21. 20:17
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

*le

*meg

2013. máj. 21. 20:17
 2/18 anonim ***** válasza:

Húha :D

Mikor kell menned az orvoshoz? Mert nem fog lejönni egyhamar. Azzal a nem tudom már mi a neve, az a zöld amit az autószerelők használnak. Azzal próbáltad már?


(Esetleg képet kérhetnék? :D)

2013. máj. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Holnapután. Igen próbáltam már.
2013. máj. 21. 20:28
 4/18 anonim ***** válasza:
Azért nevezik alkoholos filcnek mert az alkohol leoldja. TEhát valami olyannal próbáld amiben van viszonylag tömény alkohol, pl. tisztaszesz, pálinka, arcszesz, dezodor. Ezekből a pálinka kivételével mindegyiket használtam anno az írásvetítő fóliák lemosásához, arról szépen lehozta, az emberi bőrről nem tudom.
2013. máj. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
hehhe orvos után irj a fejleményekröl
2013. máj. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Cif, vagy valami folyékony súrolószer, az olajat legalábnis leviszi. Vagy arcszesz, vagy valami szesz, ha úgyis alkoholos bázisú, sztem egy kis pálesz, vagy a boltokban kapható decis tömény (40-50%) leviszi...
2013. máj. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Képet! :D
2013. máj. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Na most kiröhögsz, ha azt mondom, hogy körömlakklemosó. De esküszöm, beválik. Én sokat rajzolok, többek közt alkoholos filccel is, és mindig így mosom le, ha összekenem magam :D
2013. máj. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem is tudtam hogy jó rá a pálinka. Szájon át is lehozza? :D A súrolószertől nem lesz baja a bőrömnek ha a körömlakklemosó nem válik be?

[link]

2013. máj. 21. 20:41
 10/18 anonim válasza:
ember... :DD
2013. máj. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!