Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyik osztálytársam mindig...

Egyik osztálytársam mindig péniszeket rajzol a füzeteimbe, könyveimbe. Már semmit nem csinálhatok szünetben, nem mehetek el wc-re, stb, mert mire visszaérek, tele a füzet. Sőt, múltkor már a táskámra is rajzolt alkoholos filccel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 14:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

B@zd szájba!

Viccet félretéve: ezt azért csinálják, mert te jo vagy nűluk, és különcségeddel felhívják magukra a figyelmüket, hogy ők jobb arcok nálad, te meg egy alattvaló vagy! Ha verekedtek, akkor tuti nem mersz visszaütni, mindig ők jönnek ki jól belőle, és emiatt kapod a provokálásokat... Védd meg magad, adj hangot magadnak, és te is firkáld az övükét, ezzel jelzed, hogy felkészültél a harcra! :)

2010. márc. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Szólj a szüleidnek, vagy az ofőnak. Ők majd tudják, mit tegyenek. Ne te akard lerendezni...
2010. márc. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
mondd meg neki, hogy ekkora fütyit kár megörökíteni képeken...
2010. márc. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%

Második kérdező te jártál valaha iskolába?:)

Nem tudok tanácsot adni, én bucira verném a fejét.

2010. márc. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha van barátod, barátnőd (gondolom, te lány vagy ) kérd a segítségüket a lebuktatáshoz. Ha ez sikerülne, akkor már csak megfelelő cikizés ( pl. mi van? fölizgultál? nagyon vágysz már egy jó nagy kékeresre? mindíg ilyenről ábrándozol? Kérsz egy papírt, amire rajzolgathatsz és megtarthatod, gyönyörködhetsz benne? A sarkon a falat is te firkáltad tele ilyenekkel?
2010. márc. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Középiskolába nekem is volt egy ugyan ugyan ilyen osztálytársam. Sulin kívül jó fej volt, belül meg f@szgyáros. Sajnos csak annyit tehetsz, hogy hordod magaddal a holmid. Egy-két pofon nem hatja meg, az sem, ha elkezded te telefirkálni a füzetét. Próbáltam. Vagy szopasd be egy olyan dologgal, amit már ő is túl durvának tart, vagy egyszerűen viseld el valahogy.
2010. márc. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem, 17/F
2010. márc. 9. 15:13
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem neked kell itt bármit csinálni az osztályfőnöknek vagy a szüleidnek kell szólni.Mellesleg gyengeelméjű az ilyen és károkozás amit csinál.
2010. márc. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

azt hittem, lány vagy :)


kérdezd meg jó hangosan, mindenki előtt: mi van, k.cs.g vagy?!

ez hatni fog...

2010. márc. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szerintem tedd a spermádat bele a táskájába, az mindig hatásos.
2010. márc. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!