Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol élnétek legszívesebben,...

Hol élnétek legszívesebben, melyik országban és miért?

Figyelt kérdés
2013. máj. 28. 09:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
én Németországba mennék legszívesebben, a bajorokhoz :) voltam ott többször cserediáknak, hihetetlenül gyönyörűek a tájak, mindenki kedves, közvetlen, boldog. :)
2013. máj. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ha választanom kéne, biztos É-Amerikát választanám.

Nem tudom, minden vágyam eljutni oda, kíváncsi vagyok, milyen ott az élet. Szeretném, ha azt tudnám mondani, hogy "csősztök, lemegyek egy kicsit a tengerpartra, majd jövök !"

2013. máj. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Németország nagyvárosai a magas életszínvonal és fejlett infrastruktúra miatt, vagy Spanyolország,Olaszország a jó idő és kevés stressz miatt, esetleg Izraelen belül Tel-Avivban, mert ott is jó az idő , magas az életszínvonal, nincsenek vallási villongások és a hírével ellentétben nagyon biztonságos, kevés rosszarcú emberrel.
2013. máj. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
60%
Én oroszországot vagy ukrajnát választanám tetszik a nyelvük
2013. jún. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
New York állam, New York, USA :) Azért, mert az az álomvárosom, sok történelemmel, Broadway, és még el is vehetném a barátnőmet ;)
2013. aug. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy Észak Amerika vagy Ausztrália. A Skandináv országok roh.adt drágák és nagyon hideg is van. Görög.o Horvát.o Olasz.o-t is szeretem csak hát mindháromnak szar a helyzete,gazdasága Olasz országot is már csak a turizmus tartja fennt. A szláv országok,mind hót csórok. Német.o és Ausztriában is nagyon szivesen élnék. De Francia.o Hollandia és Belgium is nagyon jó helyek. Angliát is szeretem,de külföldieknek rossz a munkalehetőség és rengeteg a külföldi és hát már egy kisebb Lenygel országgá változott át. Magyarországot itt hagynám a pi.csába és itt is fogom. Az ilyen Romániát és Bulgáriát meg hagyjuk. Lett meg észt.o-ban meg Litvániában még életemben nem voltam. Svájc meg szintén roh.adt drága.
2014. nov. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én Magyarországon szeretnék maradni. (=
2020. nov. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!