Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen származású vagyok?...

Milyen származású vagyok? Roma vagy arab/török/indiai?

Figyelt kérdés

nem vagyok benne biztos, hogy roma lennék, bár sokan azt hiszik..

Fekete göndör erős, vastagszálú hajam van, (ha rövid, 3-4centi, olyan mint a drótkefe), barnás a bőröm, zöldesbarnás a szemem, és vastag szemöldököm van aminek ilyen alakja van: ^--- ---^

honnan lehet megkülönböztetni?

20/F


2013. máj. 30. 10:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Próbálj meg az ősök nyomára keresni, mint amikor a családfához szedik össze az adatokat. Jónéhány nemzedékre visszamenő adatokból talán tudsz valami iránymutatót, valószínűsíthető infót összeszedni magadnak.

Sokszor van, hogy emberek inkább a nagyszülőkre hasonlítanak külsőleg, mint a közvetlen szülőkre. Tehát ha a nagyszüleid adatait tudod, és onnét visszafelé keresed az őseidet, azok őseit .... ameddig el tudsz jutni.

2013. máj. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem görög illetve közel-keleti. cigány nem nagyon
2013. máj. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 ettro ***** válasza:

Kérdezd meg a szüleidet, nekik ezt tudniuk kell.

Ha Magyarok akkor magyar vagy, függetlenül attól, hogy milyen génállománnyal rendelkezel.

2013. máj. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Előző: más a kulturális indentitás és más a genetikai.
2013. jún. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 ettro ***** válasza:
Szó szerint azt írtam amit te is írtál. Egyet értünk ebben.
2013. jún. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vezetéknév is segít. A sajátod, vagy az őseid között előforduló. Ha külföldies, akkor valószínűleg olyan származású vagy. De azt egyébként nem mondanám,hogy Magyarországon olyan sok arab, indiai megfordult...esetleg török, örmény, vagy görög vérvonal lehet benned. Bár a göndör, erős haj meg négeres. De belőlük sincs sok itt, és nem olyan régóta vannak itt, szerintem tudnál róla, ha afrikai ősöd lenne.
2013. jún. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy örmény.
2013. jún. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Húú kérdező, érdekelne hogy nézel ki.:D Gyengéim az ilyen típusúak...:D

20/L

2013. okt. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pusztán a kinézetből lehetetlen megmondani, h milyen származású vagy. Abból amit leírtál, szóba jön a görög, örmény, szefárd típusú zsidó, és még ezer más. Kérdezgesd a rokonokat, levéltárban kutass a felmenőid után, és ha szerencséd van, fel tudsz állítani egy családfát.
2013. dec. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
"Ehh.. nekemmmáááá nem megy a felállítás, eh, eh... :S" - Anti bácsi...
2013. dec. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!