Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nézik el sokan, a...

Miért nézik el sokan, a bűncselekményeket, ha azt romák követik el?

Figyelt kérdés
2013. máj. 30. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Mert nekik ugye csak jogaik vannak, ergo ők még ezt is, azt is megtehetik.

Éljen a "demokráczia".

2013. máj. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%

Csak a liberálisok nézik el.


De manapság a liberalizmus uralja a világ politikai életét ezért ez számít main stream-nek.

Világ kisebbségei összefogtak ugyibár... Ügyesen csinálják kérdés csak az hogy meddig tudnak elmenni ezzel az álszent szemlélettel a többség ellenében.

2013. máj. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mc Hámmer mi rendesek vágyunk, Gázsi. :) Ná gyere ide fákábát, hád ággyák egy borítékot izibe'...!


(Ettől függetlenül léteznek rendes romák is, pl egyes ismerőseim, akikkel pont azért ismerkedtem, mert kivételesen kulturáltak, egyéniségek.)

2013. jún. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze, hogy vannak több roma ismerősöm és barátom van, őket is zavarja ez a hozzáállás.
2013. jún. 1. 11:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy csomószor azért, mert félnek. Manapság már a rendőr sem mer lassan letartóztatni egy romát, mert 50 jön rá vissza késsel...
2013. jún. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

...vagy mert szövetkezett a rendőrség a cigánybárókkal.

Engem már vontak rendőrök felelősségre, amikor segítésget kértem tőluk, amikor is megtámadtak minket romák, de én el tudtam menekülni. Hogy miért ? Azért, mert kértek tőlem személyleírást, és miért hazudtam volna egy rendőrnek? Készségesen válaszoltam, h kreol bőrűek voltak az elkövetők. Nem becsmérelve mondtam. Mi volt a rendőr reakciója? "Na háá izé ahgggyuk ez, kéröm, haggyuk ezt... meg külöMMBen isss, látszik hó' maga drogozott, tág a pupillláJja"


Hozzáteszem, esteledett, ráadásul a pupillatágulásnak egyéb oka is lehet, alkati, genetikai, és nem feltétlen drog. Személy szerint nem drogozom, sose próbáltam, tehát feljelenthettem volna a rendőrt, h becsmérelt engem. De rendőrt feljelenteni rendőrségen, amikor hiába kértem segíteni őket, mert cigánybanda támadott ránk?? ÉS még én voltam, akit basztatott a rendőr, ahelyett, h segített volna nekünk??


Félreértés ne essék, több cigány származású, rendes ismerősöm is van, bár kevesen. Némelyik diplomás. Vannak közöttük rendesek is. Gyakran védem őket szóban, pl e fórumon! (A többségük viszont... no comment....) De miért kell félni tőlük, és már a rendőröktől is, ha antiszoc cigányok támadnak meg??

2013. jún. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!