Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az irigységről?

Mit gondoltok az irigységről?

Figyelt kérdés
Zavar benneteket mélyen legbelül ha valaki boldog és jól él, amennyiben ti nem?

2013. máj. 31. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem nem, de sokakat zavar, hogy én jól élek.
2013. máj. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, voltam már irigy nem is egyszer, olyanra is, akit nagyon szeretek. De dolgozom azon, hogy legyűrjem ezt a rossz szokásomat.
2013. máj. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én őszinte leszek, igenis irigykedem - bár inkább azokra, akik nem tettek semmit érte, mégis az ölükbe hullott minden, mert tudom, hogy nekem akkor sem lesz annyi mindenem és olyan nyugodt életem, ha a belemet kidolgozom. Persze ez az irigység nálam egészséges szinten van, nem utálkozom, nem sajnálom tőlük, nem mondom el őket mindennek... csak néha rossz érzés.
2013. jún. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hajni97 válasza:
Az irígykedés nagyon csúnya dolog. Persze szeretnénk, hogy nekünk is jó autónk legyen, házunk stb, de örülni kell annak ami van. Inkább meg kell próbálni nekünk is elérni azt amit a másik.
2013. jún. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!