Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a legfontosabb...

Szerintetek mi a legfontosabb az életben? Szerelem, karrier vagy hogy jól érezzük magunkat? Esetleg más?

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 00:52
 1/6 anonim ***** válasza:
A legfontosabb szerintem az, hogy legyenek barátaink, legyenek olyan emberek a közelünkben, akikre mindig számíthatunk. Legyen az egy gyors délutáni beszélgetés, vagy egy remek kis buli. Én akkor érzem csak jól magam, ha olyan emberekkel lehetek, akiket szeretek. A pénz meg a többi butaság csak az életkedvünk növeléséhez kell...
2013. jún. 2. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Alapvetően szerintem az, hogy jól érezzük magunkat. Az meg, hogy ki hogyan érzi jól magát, már egyénfüggő. Van aki egyedül, van aki sok baráttal, valakinek fontos a karrier, valakinek meg nem, stb.
2013. jún. 2. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerelem!! anélkül hiába érzed jól magad csak pislogsz ki az ürességből
2013. jún. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy jól érezzük magunkat. Ez nyilván minden embernél más és más lehet.
2013. jún. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Család, béke, biztonság, harmónia. Az, hogy ne kelljen aggódnom semmi miatt, hogy minden rendben legyen.

Célok és irányok, amerre fejlődni lehet, persze mindig kell, csak ne kelljen állandóan attól tartanom, hogy mikor törnek be hozzánk, mikor támadnak meg az utcán, mikor rabol ki egy zsebtolvaj, stb.

2013. jún. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a legfontosabb, hogy egy létbiztonságot teremtsünk magunknak. Hogy találjunk egy olyan állást amiben kiélhetjük a kreatívitásunkat, képességeinket egy olyan kapcsolatot ami biztonságot ad és közösen figyelünk egymásra. Persze van, hogy ráununk jelenlegi helyzetünkre, ilyenkor változtatnunk kell, még ha ez kockázattal is jár. A legfontosabb az életben, hogy ne felejtsünk el akarni, értékelni a sikereinket és tanulni a kudarcainkból. Ne úgy tekintsünk az életre, hogy mennyi mindent kaphatunk, hanem, hogy mennyi mindent adhatunk a világnak.
2013. jún. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!