Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Amikor kicsi voltál mi volt...

Amikor kicsi voltál mi volt az álmod, és teljesült azóta vagy nem?

Figyelt kérdés

2013. máj. 16. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy legyen egy testvérem és hogy apám költözzön el tőlünk. Egyik se teljesült, de már nem is érdekel. na jó, egy kicsit.
2013. máj. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Tengerparton élni, és nem dolgozni.

Bejött.

2013. máj. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hogy nem növök fel ... csak lélekben teljesült :)
2013. máj. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó elárulod nekünk mit tettél meg érte?Úgy értem küzdöttél vagy a sors keze rásegített?
2013. máj. 16. 15:33
 5/9 A kérdező kommentje:
Második válaszolóhoz szólt a kérdés bocsika.
2013. máj. 16. 15:34
 6/9 anonim ***** válasza:

A sors keze, kedves Kérdező.

Itt mentem férjhez, és háztartásbeli vagyok.

Végre elmondhatom, hogy semmilyen gond vagy stressz nincs az életemben. Se egészségügyi, se anyagi, se érzelmi. Boldog vagyok.

2013. máj. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor az volt az álmom, hogy bárcsak felnőtt lennék. Most már öreg ember vagyok, s tudom, az álmom soha nem teljesülhet már.
2013. máj. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak akik eddig válaszoltak.Első válaszoló mennyi idős vagy?
2013. máj. 16. 15:46
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem az volt az álmom, hogy írónő leszek; sajnos ez nem teljesült be... még. Már 3 éve írói "válságban" szenvedek, de nem adtam fel az álmomat. Ha 60 éves koromban is történik meg, akkor is meg akarom érni, hogy kiadják egy könyvemet. Ha ez megtörténik, akkor azt fogom mondani, hogy beteljesítettem az álmomat.

22L

2013. máj. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!