Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy, hogy a...

Éreztétek már úgy, hogy a magyarok többsége hülye?

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 16:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Igen
2013. jún. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
26%
Pontosabban?
2013. jún. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Ozmium42 ***** válasza:
67%
Sosem gondoltam ezt, mivel a magyarok túlnyomó többségével soha nem beszélgettem.
2013. jún. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
36%
Nem gondolom, hogy hülye lenne a többség. Inkább a 8 általános hiányában szenvedők és a politikusok döntő többségére lehetne ezt mondani.
2013. jún. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Én ezt az egész világon minden embernél érzem. Igaz, nem is lehet mindenki helikopter, csak én! :)
2013. jún. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Szinte minden negatív jelző illik a magyar társadalomra, ill. lebontva az egyének többségére.
2013. jún. 2. 17:09
 7/17 anonim ***** válasza:
42%

Én általában okos, értelmiségi emberekkel vagyok kapcsolatban, de egyébként sem gondolnák ilyet.


Viszont be kell látni, hogy vannak társadalmi csoportok, melyek leszakadóban voltak/vannak és ennek nem csak a rasszizmus, a kormányzati támogatás hiánya vagy éppen Brüsszel és a zsidók, Bildberg csoport az okozói.

2013. jún. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%

Ezt nem mondanám.

Sosem nevezném hülyének a népemet ,inkább csak megvezetett , eltérített ,agymosott ,átvert , tapasztalatlan ,gyenge , de nem hülye.

2013. jún. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Pannónia Oroszlánja válasza:
83%

"inkább csak megvezetett , eltérített ,agymosott ,átvert , tapasztalatlan ,gyenge "


Akivel ezt mind meg lehet csinálni, és nem lát keresztül a dolgokon, az hülye. És hidd el nekem, a magyar társadalom nagy része hülye.

2013. jún. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
Inkább az emberek egy része az. Nagyon szereti mindenki a saját országát szidni, mivel általában csak magyarokat ismernek, de a világ tele van hülye emberekkel. És semmi nem garantálja, hogy a mi agyunk nincs átmosva, mert az őrült sem tudja magáról, hogy őrült.
2013. jún. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!