Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki érti ezt? Miért csak...

Ki érti ezt? Miért csak állandóan a magyarok?

Figyelt kérdés

Most találtam egy oldalt, rosszabbik.com.

Jelszava az "Elég volt a nácikból".

Nem értem, h ha náci meg rasszizmusellenes az oldal akkor miért csak a magyarok által elkövetett bűnöket sorolja fel?

Hol vannak a romák által elkövetett rasszista bűncselekmények?

Miért nem ír arról, h az izraelita zsidók (akik a legjobban verik a mellüket, h fúj rasszizmus) mit művelnek?


2013. máj. 27. 12:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Elég egyszerű megválaszolni: Mert ők nem kerültek be a történelembe, a Németek letettek az asztalra jócskán, és mégis ócsárolják őket..
2013. máj. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Ezek az ál-antináci oldalakat mint a nácivadász meg rosszabik is szélsőjobboldaliak által üzemeltetett oldalak. Ha utánanézel láthatod hogy ugyanaz a cég jegyezte be aki a kurucot meg a többit, az oldalakon meg gyenge önlejárató cikkek vannak. A céljuk hogy ezekkel komolytalanná tegyék a nácizmus terjedése ellen küzdőket.
2013. máj. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nem értem hol vannak ilyenkor a nagy antifasiszta fröcsögők, akik máskor minden egyes Jobbikos kérdéshez beírják vagy 5*, h mekkora szar a Jobbik, mert az a csúnya rasszizmus.

Ilyenkor meg valahogy ezek a hősök messze maradnak.

2013. máj. 27. 12:43
 4/15 A kérdező kommentje:
Hol tudom megnézni?
2013. máj. 27. 12:47
 5/15 anonim ***** válasza:
11%
Mert csak a magyarokat tudják rágalmazni az antifák, számukra minden NEMZETI jelkép szélsőséges.
2013. máj. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ezzel az oldallal nem érdemes foglalkozni sem :D egyszer próbáltam beszélni az oldal szerkesztőjével, facebookon írtunk egymásnak. én normális hangon, normális kérdéseket tettem fel, pl azt, hogy azért azt elismerik-e jobbikellenesként, hogy a cigányság iskolázatlanabb rétege egyre komolyabb problémát jelent a közbiztonságban. szóval ilyeneket kérdeztem, amire kivétel nélkül az volt a válasz hogy "rohadt náci húzz a k*rva anyádba, ne itt próbáld terjeszteni a fasiszta elveid". szóval egy ilyen oldalt mennyire lehet komolyan venni?:D meg minden válasz végére odaírta, hogy "ti rohadt szemét tetves magyarok". és megkérdeztem, hogy ha ő magyarul folyékonyan beszél, akkor milyen nemzetiségű, minek vallja magát, ha a magyarokat általánosságban ennyire gyűlöli? (ezt kb a 10komment után kérdeztem meg), mire azt felelte, hogy "látod milyen fasiszta vagy? egyből azután érdeklődsz, hogy én beletartozok-e az árja fajotokba". azért erre egy normálisabb baloldali is azt mondja, hogy ez hülye, ezzel nem érdemes foglalkozni :D
2013. máj. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Most végig néztem a linkeket, hozzászólásokat, tagokat.

90% zsidó, de kb semmivel nem látom őket különbnek, mint mondjuk egy borotváltfejű, hőbörgő skinheadet.

Megy ezerrel a ku*rvaanyázás meg a többi.

Szánalmas.

2013. máj. 27. 12:54
 8/15 anonim ***** válasza:

provokálnak ... Ha nincs rasszizmus, akkor beszélni kell róla és lesz .

Médiában mit csinálnak egy termékkel, ha elakarják adni? Reklámozzák ugyan az, ugyanúgy működik ...

2013. máj. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
43%

"Miért nem ír arról, h az izraelita zsidók (akik a legjobban verik a mellüket, h fúj rasszizmus) mit művelnek?"


Valószínűleg azért, mert a neonácik meg a saját ideológiai elődjeiket a fasisztákat és nácikat, meg a szintén tömeggyilkos arabokat védik, holokausztot tagadnak, na meg akkor is elég nagy a kuss a kuruttyinfón, ha magyar öl magyart, vagy éppen kisebbségit. :D


Az oldal meg nyilván azért csak nácikkal foglalkozik, mert antifasiszta. A kuruttyok sem feszegetik Hitler bűneit. Valószínűleg ez az agyatlan náci görényeken kívül mindenkinek világos.

2013. máj. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
61% nőj már fel!! nevetni egy gyilkosságon ... elég szomorú
2013. máj. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!