Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jól tették a pár megalázását?

Jól tették a pár megalázását?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jún. 4. 22:55
1 2 3 4 5
 1/41 anonim válasza:
17%
a linket nem nézzem meg :D de igen jól tették :D
2013. jún. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim válasza:
35%
Felpofoznám azt is, aki odament hozzájuk, meg őket is szívesen.
2013. jún. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim válasza:
16%
OK IS EMBEREK!!!
2013. jún. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim válasza:
65%
hát engem pl eléggé irritálna h 2 b|_|zi ott csókolózna mellettem.
2013. jún. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
92%

Nem.


Viszont... tudom, hogy mindenkinek joga van ott csókolózni, ahol akar.De ha a melegek tudják, hogy ez itt még nem elfogadott, miért provokálják a népet?


A melegfelvonulás után is csodálkoznak, hogy milyen rossz a vélemény róluk. Nem mindenki toleráns, ha nem kérnek köpködést, fogadják el.


Ettől függetlenül úgy gondolom, nem érdeklik meg a megalázást. Hisz emberek, lényegében nem is tettek rosszat. Nekik kicsit körültekintőbben kellene ilyeneket csinálniuk.


Szép dolog ez? Nem. Egyenjogú? Nem. De ez van a hazánkban, ha tetszik, ha nem.

2013. jún. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
És nagyon is helyes, hogy ez van!
2013. jún. 4. 23:00
 7/41 anonim válasza:
87%
hallottam a dologról, és bármiféle homofóbia nélkül is azt mondom hogy akármennyire is egyenlő jogok és egyenlő bánásmód "kell", azért mégis csak foglalkozzunk már a többi ember érdekeivel is akik jogosan nem akarják nézni 2 férfi "romantikáját" , elvégre ez nem természetes. ha valaki homokos nem tehet róla, elismerem és ezért ne is ítéljék el önmagában, de ezt nyilvánosság előtt ne mutogassa, a nemi életét tartsa a 4 fal között ugyanis senki nem kíváncsi rá, sőt az emberek nagy részének egyenesen taszító:)
2013. jún. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
43%

Rendben, hogy emberek, de ne csókolózzanak mások előtt!

A bácsi aki ezt kiabálva tette az túlzott, de azon kívül rendben van, hogy rájukszóltak.

2013. jún. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
60%

Alapból ott kezdődik, hogy nem kellene senkit sem megalázni legyen az molett, sovány, b*zi, biszex...stb!


Amúgy meg mindenki foglalkozzon a saját dolgával. Ez a csók sem volt gusztustalanabb, mint amikor azt látom, hogy tőlem 1 méterre egy szerelmespár(nő, férfi) szexel a vízben! És őket nem alázza meg senki. Kicsit érdekes mentalitású emberek vannak.


Ja, és mellesleg nem vagyok homokos!

2013. jún. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
53%
senkit nem kell megalázni mégha ilyet is csinál. Tényleg nem vagyunk külömbek az állatoknál!
2013. jún. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!