Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jól tették a pár megalázását?

Jól tették a pár megalázását?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jún. 4. 22:55
1 2 3 4 5
 21/41 anonim válasza:
48%

Nekem nincs bajom a homoszexuálisokkal, de igencsak megrökönyödnék, ha azt látnám, hogy ott falják egymást a szemem előtt. Ugyanígy azt is utálom, amikor hetero párok nyilvános helyen dugnak ruhán keresztül, de az valamiképp mégis elfogadottabb.


A melegek is ugyanúgy tudják, hogy vannak, akik nem tolerálják ezt (sajnos). Igazságtalan dolog ez, de aki lázad, ne sírjon, ha megpróbálják ezt elfojtani.


Szerintem jó lenne, ha mindenki elképzelné a saját nagyapját/nagyanyját, ahogy ül a fürdőben, és két felnőtt férfi elkezdi megmászni egymást előtte. A vénember viselkedése szégyen, de azért valamilyen szinten érthető.


Ez ugyanaz, mint amikor egyes emberek "mert ők megtehetik" alapon Mohamed-karikatúrát tesznek közzé, és utána a muszlimok vannak meghurcolva, amiért kikelnek magukból... Itt egyértelműen a homoszexuális pár volt a hibás. Nagyon jól tudhatták, hogy az "előadásuk" nem fog tetszést aratni, mégis kiprovokálták a balhét.

2013. jún. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
6%
Jól tették. Undorító mocskos emberek ezek. Ivartalanítani kellene az összeset.
2013. jún. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
48%
utolsó, kissé túlzol, de undorítónak valóban undorító
2013. jún. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
65%
Jogos az öregúr felháborodása. Én már azt is utálom, ha heterók smárolnak pofátlanul melettem, mert ez magánügy, és hiába nem nézek oda a cuppogást azért hallom. A homokosok esetében ez fokozottan igaz, ugyanis a legtöbb normális hetero férfi, akaratlanul undort érez, amikor ilyet lát. Egyébként ez kb. annyira pofátlan dolog, mint vigyorogva beleszarni a medencébe. Mindkettő öncélú és mindkettő polgárpukkasztó.
2013. jún. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
61%
Ezust_nyil már miért lenne szégyen az öregember viselkedése? A bvzik viselkedése az szégyen, igen. De nehogy már mindent el kelljen tűrnünk... Nagyon helyes h szóvá tette.
2013. jún. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
19%
Az utolsó két válasz visszaadta a reményemet, hogy vannak még normális gondolkodású emberek itt, rajtam kívül.
2013. jún. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
49%
Nyugi kedves utolsó, nagyon sok embernek kezd tele lenni a töke a liberálisok f@szságaival, és erkölcstelenségével.
2013. jún. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
A vadkonzervatívokkal is tele van, de ezzel a homárok is ugyanolyanok, mint a heterók dumával ki lehet akasztani nagyon gyorsan.
2013. jún. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
0%

"A vadkonzervatívokkal is tele van"


Csodálkozol? Annyira erőltetve van a liberalizmus, hogy az ember csak azért is konzervatív lesz. Pár éve még semmi bajom nem volt a homokosokkal, de annyit cirkuszolnak és provokálnak, hogy azokat is kiakasztják, akiknek egyébként semmi bajuk sem lenne velük.

2013. jún. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim válasza:

Látom többségben van a "konzervatív", homofób vonal, sikerült alaposan lepontozni, csak mert én elfogadó vagyok és nem gyűlölködöm. Csak ne felejtse el a sok homofób, hogy mindenki arra a fogára teszi a nyelvét, amelyik a legjobban fáj.


Éltem hosszú ideig külföldön, és megtanultam, hogy az emberek ezerfélék, és erre nem érdemes gyűlölködéssel reagálni.

2013. jún. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!