Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jól tették a pár megalázását?

Jól tették a pár megalázását?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jún. 4. 22:55
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Nem vagyok homofób, azaz nem utálom a melegeket, semmi bajom velük, csak ne közterületen botránkoztassanak meg a gusztustalan viselkedésükkel. A többségi társadalomnak is vannak jogai, sőt. Jogom van nem elviselni a közerkölcsöt és közízlést sértő viselkedést. Ahogyan pl. mindenkinek jogában áll vizelni (alapvető emberi jog), mégsem áll jogában senkinek az utcán vizelni mások előtt (mert sérti a közízlést). Két férfi szexuális kapcsolata ugyanez. Csinálják otthon, ahogy jólesik, de minket hagyjanak ki ebből.
2013. jún. 5. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Én a heteró csókolózó párokat is elküldeném a pibe. Azért megyek fürdőbe, hogy ellazuljak, felfrissüljek, nem azért, hogy cuppogó, nyammogó szerelmespárokat hallgassak.
2013. jún. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Természetesen nem. A vén ember gusztustalan, ordenáré stílusban fejezte ki magát, nehogy már ez legyen a minta. Azzal egyetértek, hogy undorító más emberek cuppogását hallgatni, de ez a hetero párokra is vonatkozik!!! Azt meg ne mondja meg senki sem, hogy pl. én min botránkozzak meg az utcán, egy kézen fogva sétáló homo pártól nem fogok, de egy vérben forgó szemű ultrakonzerven igen, aki épp káromkodva óbégat.
2013. jún. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
kedves utolsó azért ne sarkítsd már ki...
2013. jún. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim válasza:

33-as: Az, hogy te nem botránkozol meg, egy dolog, de te meg ne mondd már meg senkinek, hogy min ütközhet meg és min nem. Egyetértek egy előző válaszolóval, ha a pár éves gyerekemnek ezt kellene néznie a buszon, biztosan én is odaszólnék, bár nem olyan stílusban mint az öreg, mert az sem elfogadható.


Amúgy belinkeltem ezt a kérdést egy meleg nagyon jó barátomnak, és azt mondta, hogy az ilyeneket legszívesebben "pofán b.szná". A nemi irányultságáról senki nem tehet, és jó is, hogy elfogadják magukat, de azért ez mégis egy természetellenes dolog.

2013. jún. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Utolsó, a meleg haverod a párt bąszná pofán vagy a csávót aki szólt nekik?
2013. jún. 5. 14:35
 37/41 anonim válasza:
A párt.
2013. jún. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Szerintem is, ami nem b.uzi hely, ott ne b.uzuljanak.
2013. jún. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
35-ös: hát nekem se mondja meg senki, hogy min botránkozzak meg! Aa gyerekek pedig előítéletek nélkül tudnak mindenkihez fordulni, a szüleikkel ellentétben, én inkább a szülőknek magyaráznék, a gyerek helyett. Miért kellene úgy tenni, hogy a homoszexualitás nem létezik? Jobb is, ha gyerekkorában lát egy ilyen párt csókolózni (nem szexelni), így később nem lesz előítéletes. A szexualitásba nem kell belevinni a gyereket, de a világ elől nem lehet rejtegetni.
2013. jún. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
8%
Egyébként miféle "pár"?! Ha két férfi fajtalankodik, az újabban párnak számít?!
2013. jún. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!