Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szólsz hozzá, hogy újra...

Mit szólsz hozzá, hogy újra divatba jön vagy divatba fog jönni a kézcsók?

Figyelt kérdés

Újra divatba jön a kézcsók

[link]



2013. jún. 5. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
A mai csajok többsége már meg sem érdemli, úgyhogy attól, h egy internetes cikk lehozta, még semmi nem fog változni. :)
2013. jún. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mit szólok hozzá? Lóf*sz a p*csájukba!

(Ennyit mára az illemről...)

2013. jún. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy párezres olvasottságú vidéki média ezt a cikknek sem nevezhető irományt leközölte, nem fog megváltozni semmi. A mai fiatalok már, de az idősebbek sem vevők ezekre a túlhaladott illemszabályokra. Az alá és fölérendeltség, amikor a kézcsókot még alkalmazták, sokkal nagyobb volt mint manapság. Abban az időben még volt, hogy a férfiaknak (uraknak), de a papoknak stb. is kijárt a kézcsók. Nem hiszem, hogy a "cikk" írója belegondolt irománya következményeibe.
2013. jún. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
C'hest la vie, ezentúl látványosabb lesz, ahogyan tojok a divatra (én nem változom). :)
2013. jún. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát ha nekem vki megpróbálna kezet csókolni, vsz orrba gyűrném :D fúúúj :/
2013. jún. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én szoktam kapni a páromtól. Bár ne úgy mint száz éve, hogy úgy köszön, ha találkozunk, hanem pl, ha finomat főzök, vagy csak úgy ülünk társaságban és megfogja a kezem és úgy. Szerintem jó dolog : )
2013. júl. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Unari válasza:
Nos ma már szerintem inkább tolakodó, mint udvarias az az ember aki kezet csókol. Fogadni mernék hogy annak idején kézcsók után a legyező mögött pirulva kuncogó lány is egyszer kétszer elküldte a jó anyjába - főleg a vén - kéjenc kézszimatolgatókat. :-) Ma már azt a férfit sem tartom bunkónak aki nem akar kezet fogni. Az is lehet épp el akart majszolni egy szendvicset én meg jól összebaciztam a kezét.
2017. júl. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!