Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit jelent ez? Mit takarnak...

Mit jelent ez? Mit takarnak ezek a szimbólumok? Most ez "divatba jött", vagy eddigis volt, vagy ez egy új hullám?

Figyelt kérdés

Egy háromszögről van szó. Külföldi emberek blogján (amit képblogként használnak, azaz kedvelt képeket beraknak a blogjukba) gyakran találkozok ezzel, mintha egy új divathullám lenne. Ezek az emberek általában extrémebbek, mármint gyakori náluk a tetkó, a drog (sajnos), de nemtudom, nem akarok általánosítani, lehet csak azoknál az egyéneknél jellemző a drog és a tetkó... Designként gyakran használnak univerzum mintájú képeket( vagy hogy mondjam :D), gyakori a képeiken a szarvas, és mintaként a háromszög. Pl most nézem egy márkának az új kollekcióját, és ilyen és ehhez hasonló pólók vannak benne: [link]


Ott a háromszög, galaxis(vagy a galaxis csak sima "divat"motívum lenne?), és van még több póló amin szarvas is szerepel. Ennek biztos van valami jelentése, azt szeretném megtudni, hogy mi is az...


Mostanában sokat olvasok az illuminátorokról, a szabadkőművesekről, mert gyakran találkozok a háromszög, és benne szem- mintával is...


És pl most nézem Lady Gaga Alejandro klippjét...


http://www.youtube.com/watch?v=bHf48FnjbEQ


Galaxis, és a kezével egy háromszöget mutat....

Na most akkor mi? Felvilágositanátok? Csak értelmesek, és olyanok válaszoljanak, akik értenek a témához!


2010. ápr. 2. 14:23
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]


Találtam egy ilyen képet, vagyis ismeerem már régóta, ez mi lenne? Good looking gondolom, hogy jól néznek ki, emotionalle stable, szval hogy érzelmileg stabilak, inteligent, hogy inteligensek...? PICK TWO mit jelent? és ennek köze van ehhez?

2010. ápr. 2. 14:31
 2/4 anonim ***** válasza:
A pick two az az, hogy válassz 2-t. Gondolom a 3 tulajdonság közül válasszon 2-t.
2010. ápr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
erről már én is hallottam ( a nemzet aranya c. filmben :D) engem is érdekelne
2010. máj. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez nem hivatalos klipp, ez csak egy kamu alejandro klipp, az igazi hivatalos holnap jön ki, nyugi ez lesz a legmorbidabb:D
2010. jún. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!