Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves férfiak! Szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves férfiak! Szoktatok könyvtárba járni?

Figyelt kérdés

Régebben szerettem bulizni, de elegem lett az ott "ismerkedő" pasikból, a hangulatból. Mostanában gyakran járok könyvtárba, mindig is szerettem olvasni. Van, amikor 1-1,5 órát is maradok, ha jó könyveket találok.

Van olyan fiú/férfi itt, aki szeret olvasni, és néha-néha ellátogat egy könyvtárba? Természetesen ismerkedés céljából kérdezem, hogy van-e esélye annak, hogy ott találok valakit magamnak. Komolyabb kapcsolatra, persze.


2012. márc. 19. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

van esélyed rá,sokan szokta járni

20F

2012. márc. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ja szoktam járni, de inkább olvasni szoktam és nem ismerkedni :D
2012. márc. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
engem megismerhetsz itt is.
2012. márc. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Persze én se stírölök ott mindenkit, inkább olvasgatok. :)
2012. márc. 19. 16:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Oda sem járok.
2012. márc. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem szoktam, mert utálom a könyvtári néma csend hangulatot. Otthon több száz könyvünk van, és általában azok közül szoktam olvasni, vagy elmegyek egy Alexandrába.
2012. márc. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én meg ki vagyok tiltva a könyvtárból mert nem vittem vissza a könyveket mert elhagytam ..de nem bánom amúgy se szeretek oda járni!

:)

2012. márc. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokan járunk oda. :)

Az RTL Klub-nak és a többi, rendkívül színvonalas adónak hála, rászoktunk az olvasásra. :)

És azt gondolom, örömmel ismernénk meg ott egy kedves, okos lányt.

2012. márc. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én járok, de nem igazán szeretem. Imádok olvasni, de itthon, a saját könyveimből.

Év közben, szorgalmi és vizsgaidőszakban gyakran járok, de én például 2-3 könyvtárba is be vagyok regisztrálva. Vannak csajok, de nekem nem tűnt még fel, hogy ott lehetne ismerkedni. Igazából ide tanulni járunk,járnak sokan, és az egy csendes foglalkozás. Az első év után nekem ez jött le, bár még változhat.

2013. aug. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!