Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Kibeszéltek engem...

Mit tegyek? Kibeszéltek engem és azt akit szeretek, és ezért még én érzem magamat bűnösnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ti is tudjtok, hoggy június 5. az pedagógusnap, de mi 3.-án "tartottuk" a suliban (tartottuk azért idézőjelben mert nem szoktunk csinálni a tanároknak semmit). Az évfolyamomból a másik osztályban vettek virágokat a tanároknak az a 2 szülő, akiket meg szoktak kérni rá, hogy az osztálypénzt kezeljék, és ehhez nem értek. A mi osztályunkból az én Anyukám meg a mindjárt említett barátnőm anyuja az ilyen felelős. Én akkor hiányoztam a suliból meg beteg voltam, és egyik osztálytársam mondta, hogy az a bizonyos barátnőm (a "klikk"-ből, azért tettem idézőbe ismételten :D mert a mi osztályunkban nem olyan "menők, "lúzerek klikkek vannak, hanem "cigánylányok, "fiúk, "és két lány csapat) a klikkből, akinek még az anyuja az ilyen, azt mondta a másik osztálynak, mikor megkérdezték, hogy mi miért nem köszöntöttük fel még az ofőt sem, azt mondta nekik, hogy hát az én Anyám nem törődik vele, meg az ő anyja csak ritkán ugrik be, meg ez inkább az én Anyám dolga stb...

De ez nekem rosszul esik, mert 1. az ő anyja dolga is lenne, nem csak a miénk, meg a tanár állandóan azt mondta Anyának, hogy nehogy vegyünk, meg az osztálypénzt ne erre költsük... 2. Nem kéne bántani Anyát, mert nem is ismeri belülről, meg nem kéne olyanokat bántani, akiket belülről nem ismerünk.

Szóvá tenni azért nem akarom ezt neki, mert megígértem annak, aki elmondta, hogy nem mondom el, mert leharapná az ő fejét stb...

12/L



2013. jún. 6. 17:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!