Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az hogy lehet, hogy egyes...

Az hogy lehet, hogy egyes szélsőjobbosok egyszerre antiszemiták, és büszkék arra, hogy mennyi Nobel-díjasunk van (nem beszélve a zsidó olimpiai bajnokokról, mint pl. Hajós Alfréd)?

Figyelt kérdés
Én is eléggé hazafias vagyok, de emellett nagyra becsülöm a zsidóságot, már-már filoszemitának is lehetne nevezni. Nyugaton már a radikális jobboldal is felismerte, hogy a zsidóság nem ellenség. Egyébként meg iszonyatosan sokat tettek a magyar iparosításért (Goldbergertől Weiss Manfrédig).
2013. jún. 6. 20:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Nem vagyok szélsőjobbos, de nem kedvelem a zsidókat. Nem vagyok büszke semmilyen zsidó Nobel-díjasra azért, mert magyar lenne. Azt elismerem, amit alkotott, de magyarnak nem nevezném. Legfeljebb magyar állampolgárnak. Nekik mindegy, hogy hol élnek, hisz az egész világ az övék.
2013. jún. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Értem. És ha mondjuk egy csapatban van zsidó? A magyar vízilabda-válogatott sikereire büszke vagy, de Benedek Tiborra már nem, mert ő zsidó származású?


Ne akadékoskodásnak vedd, csak tényleg érdekel.

2013. jún. 6. 21:19
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
Mondanivalóm ugyan lenne, de minek ? Hiszen ez az n-edik provokativ kérdés ! Már unjuk...
2013. jún. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy nem kaptam értelmes választ.
2013. jún. 6. 21:40
 5/13 anonim ***** válasza:
57%

Nem vagoy szélsőjobbos, de had fejtsem ki én is a véleményemet.


Zsidóknál ugye fontos érték hogy haladjanak az életben, tanuljanak, stb... egy zsidó nem szívesen lesz "egyszerű", kétkezű munkás... Ezáltal rengeteg fontos pozíciót töltenek be/ tötöttek be...

Szerintem senkinek egy rossz szava nem lehet, ha azt mondom, hogy haragszom Kun (Kohn) Bélára, Rákosi (Rosenfeld) Mátyásra, illetve egyéb zsidókra akik kárt okoztak az országnak azzal hogy a magyarság csak második volt nekik, akiknek a jövője nem fontos...

Viszont más zsidók meg épp hogy dicsőséget hoztak az országnak. Akár csak a kérdező által említett Benedek Tibor, vagy Hajós Alfréd...

2013. jún. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 /Anita_'94/ ***** válasza:
27%
Sokkal többet ártottak nekünk, mint amennyi hasznot hoztak. Kb ez a véleményem a témával kapcsolatban.
2013. jún. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két szélsőjobbos ismerősöm van, de ők egyáltalán nem büszkék a Nobel-díjasokra, mert azt mondják, hogy a Nobel-díj nem ér semmit, mert Nobel is zsidó volt, és nem azok kapják a díjat, akik megérdemlik, hanem a zsidók. Meg azt is mondják, hogy azokat a találmányokat, amikért a díjakat kapták, ellopták a nem zsidóktól :)

Azon is jót nevettem, hogy mindketten szidják az RTL-klubot meg a TV2-t, mert persze azok "zsidó kézen vannak", a tehetségkutatókat is elmondták mindennek, de most, hogy az az árnyjátékos csapat olyan nagy sikert ért el az angol tehetségkutatóban, mindketten elküldték nekem az erről szóló linket A KURUCINFÓRÓL !!! :)))

(Bocs, hogy nevetek ezen, mert elég siralmas, de megpróbálom a vicces oldalát nézni ennek is. Ha zsidó lennék, nem biztos, hogy sikerülne).

2013. jún. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

"Hiszen ez az n-edik provokativ kérdés ! Már unjuk..."


Amikor nem tudsz ész érvet felhozni akkor beböffented, hogy : ez provokatív kérdés és a kezed teszed a szemed elé, hátha így nem lát senki. Tipikus szélsőjobbos viselkedés.

2013. jún. 7. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%

"Nekem két szélsőjobbos ismerősöm van, de ők egyáltalán nem büszkék a Nobel-díjasokra, mert azt mondják, hogy a Nobel-díj nem ér semmit, mert Nobel is zsidó volt, és nem azok kapják a díjat, akik megérdemlik, hanem a zsidók"


Gondolom számítógépet sem használnak mert az is zsidó találmány (be tudják egyáltalán kapcsolni?).

2013. jún. 7. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
26%

8-asnak

>> Amikor nem tudsz ész érvet felhozni akkor beböffented...


Amikor viszont igen és az orrod alá dörgölik az igazságot, akkor te a moderátorral törölteted a választ. Nehogy egy napig is ott lebegjen és más is lássa...

Ami pedig a szélsőjobbosságot illeti... én az LMP-re szavaztam. Ennyit a csípőből való lövésre. Ha csak azt a szót próbálom kinondani, hogy "zsindely" - már a zs-betőnél visítsz, hogy "antiszemitizmus"

2013. jún. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!