Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mindjárt nyári szünet! Mi...

Mindjárt nyári szünet! Mi volt nektek jó/rossz ebben az évben?

Figyelt kérdés
Örültök a nyárnak vagy nem?

2013. jún. 9. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Örülök is a nyárnak, mert jó lesz pihenni, fárasztó volt az iskolában ez az év, nagyon sokat kellett tanulni, meg nem is örülök neki, mert unalmas lesz. Nincsenek barátaim, haverjaim, szóval egyedül kell töltenem, itthon, meg ha bemegyek a városba néha akkor ott, és jobb esetben elmegyünk nyaralni valahova.
2013. jún. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
(ma 17:33as vagyok) Jó az nem nagyon volt semmi, maximum kisebb, jelentéktelen örömök, a rossz az a kiközösítés és a kisérettségi volt. (Itt a 10.-eseknek van matek, magyar, történelem kisérettségi)
2013. jún. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nyáron mindig azt várom, hogy tél legyen.

Télen pedig, hogy nyár.

Viszont tél után jobban esik a nyár, mint nyár után a tél.

2013. jún. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Osztom a véleményeteket... miszernt örülök is neki, hogy nem kell suliba menni, de a nyár sem lesz nálam se olyan "pezsgő". Max. a nyaralás, talán egy zenekari tábor, meg a több szabadidő + kinntlét különbözteti majd meg a sulis napoktól :) Na meg persze, hogy nem kell a sulin rágódni :D
2013. jún. 9. 19:24
 5/10 anonim ***** válasza:

Hol van még a nyári szünet... Majd június 27 után lazíthatok. Párommal nyaralni megyünk, rengeteget alszok, lustálkodok és kikapcsolódok végre. :D Már nagyon várom!


Ebben az évben sok minden történt, rengeteg idegeskedés volt, hiszen végzősök voltunk. Ment a mindenféle huza-vona a tablóképekkel, tablóval, szalagavatóval, ballagással, érettségivel. Mindenképpen negatív, hogy feleslegesen izgultunk és idegesítettük magunkat sokszor. Pozitív, hogy szerenádra végre megtörtént a csoda: összeszokott az osztály és igazán jó kapcsolatok alakultak ki.


Holnap még lesz egy emelt szóbelim, aztán 24től közép szóbeli, szóval ideje lenne, ha vége lenne.

2013. jún. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szerenádra :) hát végülis jobb később mint soha

nekem tesóm érettségizik, szóval el tudom képzelni, hogy milyen"parával" is jár az :D

2013. jún. 10. 17:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Eddig is izgultam meg hasonlók, de holnap lesz a töri szóbelim és életemben először tudnék hányni egy jó nagyot... Esküszöm nyári szünetben olyan lazulás és pörgés lesz, ha sikerül, hogy csak na.
2013. jún. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 bogcsika22 válasza:

én nem nagyon mert most fogok ballagni és nem nagyon szeretnék :(

de egyébként várom.

a rossz az volt hogy sokat kellet tanulni a vizsgákra ://

2013. jún. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nekem kb 3 nagyon jó dolog történt ebben az évben. Az egyik az, hogy Szeptemberben kirobbanó sikerrel kezdtem az évet, amelynek nagyon örültem.


2


Egy általam félreolvasott e-mail miatt, egy újfajta időtöltés alakult ki, 3-unk között.


3

Az év végi bizonyítványom a vártnál 2x jobbra sikerült, ugyanis 4 tantárgyból javítottam fél évhez képest, köztük tesiből, ami számomra meglepetés volt, ugyanis van egy kis felesleg rajtam, meg hogy 2 éve nem voltam 5-ös tesiből, és a legérdekesebb, 2 gyerek aki "formában" van, meg jobban futnak mint én stb. ők csak 4-est kaptak! Úgyhogy....


A nyári szünet!


Nekem sikerült Június végéig elfoglaltságot kerítenem (kisebb-nagyobb megszakításokkal) Aztán, majd még vannak terveim, céljaim......

2013. jún. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Örülök is a nyárnak meg nem is.Egyrészt a tanév fárasztó volt,a felvételire is kellett készülni,meg a konpetenciára is,meg több nagy dolgozat volt,mint eddig.Másrészt meg,hiányozni fog az osztályom,a sok hülyével együtt is. :( Oké,hogy fogjuk még egymást látni,de sulis hülyülések,meg poénok már nem lesznek..max emlékként. :( Hát..jó volt ebben az évben,h mint utolsó együtt töltött év,nyolcadikosként,mindenki jóban volt mindenkivel,senki nem veszekedett senkivel,mondjuk ettől függetlenül voltak balhék,baráti verekedések. :P Rossz volt viszont,hogy rájöttem,akiben eddig tökéletesen megbíztam,nem bízott meg bennem,ás ráadásul kétszer is meglopott,egyszer pénzt,meg egy fényképezőgépet.A gép meglett a pénz nem. :( Na meg volt egy srác,aki tetszett,és nem biztos,h látom még őt valaha,egész évben paráztam neki elmondani.. :/


14/L

2013. jún. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!