Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni a cigányok ellen?

Mit lehet tenni a cigányok ellen?

Figyelt kérdés
Ma iskolából hazamenet jött felém egy "Büdös retkes Cigány" és azt mondta hogy üljek le a padra vagy ha nem akkor szétveri a fejemet én meg mondtam neki hogy "nem ülök le sehová hazamegyek" Mentem volna haza utána oda megy elém megint a "Retkes Cigány" és rám rúgott egyet utána én is megrúgtam 1X utána meg a hátamra fel ugrott és fojtogatni kezdett és ököllel a hátamba ütött vérzett is az ez miatt mert azt is megütötte.. Ilyenkor mit lehetne az ilyen helyzetek elkerülés érdekében?

2013. jún. 10. 17:08
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
az orrom vérzett*
2013. jún. 10. 17:11
 2/28 anonim válasza:
87%
ki kell választani egy megyét, a magyarokat ki kell onnét telepíteni... fel kell húzni a megye köré egy 4 méteres betonfalat és az összes cigányt bevezényelni oda és természetesen onnét többét ki nem jöhetnek :D ehhez nem kell jobbik, csak összefogás :D
2013. jún. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem sok mindent lehet tenni sajnos. A sulink felé vezető utcában lakik pár kiscsaládnyi rejtett erőforrás, eléggé kritikán aluliak. Egész nap bömböltetik a mulatóst, aki elmegy az utcán, abba egyből belekötnek, télen azzal szórakoznak, hogy a járókelőket dobálják hóval és provokáló megjegyzéseket tesznek, ha csúnyán nézel rájuk, egyből ütnek. Sajnos eddig csak a minél messzebbi elkerülésük vált be.
2013. jún. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
93%
Miért akarta ennyire hogy leülj a padra? Épp sakkozott és nem volt partnere?
2013. jún. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyszer 7 en néztek sokat, reggelente meg úgy általában szünetben

Tudtam már előre hogy lesz balhé mert beakartak törni, látták a fülemen hogy birkózok, nem vártam meg bunyó lesz, hanem viperával és egy maroknyi rugós késsel jártam suliba

Nekem kerülni kell a balhét mert kizárnak az egyesületből, szerencsére mikor dumáltak nekem hátranyúltam a zsebembe, és kivettem a kést utána, megkérdeztem mi a gondjuk velem

Ennyit válaszolt az egyik: "Jól van állj le te hülye, a másik mondta neki gyere hagyjad már


Öcsi ezért legyen nálad valami, mert írásodból láthatóan nem tudsz jobban verekedni náluk, még bevallom én sem mehetnék nekik hiába belém kötnek

20/F

2013. jún. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Ezek ellen sajna semmit nem tudsz tenni.Talán felnyomhatod a rendőrségen, de akkor sem fog komolyabb büntetést kapni.Ismerős a helyzet, én anno pont ezért kezdtem el karatézni.Egyszer kiskoromban ketten rám jöttek és úgy összevertek hogy majdnem kórházba kerültem.. aztán úgy 2 év múlva mit ad Isten ugyanazzal a két sráccal találkoztam.Megismertek.Megint meg akartak verni de nem jött össze.Az egyiknek betörtem az orrát a másikért mentőt kellet hívni.

Szóval iratkozz valami kűzdősportra.ÉS bocsi a nosztalgiáért :D

2013. jún. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Péter222 válasza:
85%
Sajnálom,nem szeretem a cigányokat én sem lusta,hülye,müveletlen etnikai kisebbség.A Kádár korszakban a hazánk rengeteg pénzt költött rájuk (szociálisházak,segély...) de ők akkor is csak henyéltek és putrit csináltak ezekből a helyekből,elég elkeseritő hogy ITTHON vagyunk és lassan mi vagyunk kisebbségbe mivel egy cigány nőstény 10-15 útodot szűl/év,sajnos ez az igazság! De! A lényeg hogy ezért ne élj most félelembe ne verekedj velük használd az eszed lehetsz akár hol csak kérdezd meg tőle hogy biztos ezt akarod?Mond neki hogy,,remélem azt tudod hogy tele van itt minden kamerával,vagy hogy az apám rendőrfőkapitány,... olyan hülyék hogy ugyis elhiszik amelyik meg nem hülye az nem fog belédkötni! Télleg menj bátran az utcán ne nézd hogy hol vannak itthon vagy magyar vagy!!! Ők meg hontalanok!
2013. jún. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
1%
Ha nem egy 30 kilós monitorbarna kocka lennél nem kötnének beléd.
2013. jún. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
88%
Hát vagy ne menj egyedül hazafele,vagy járj önvédelmi edzésre és alkalmazd.:)) Bár lehet hogy utána meg a pereputty,mind a 100 ellened megy...
2013. jún. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
77%
Hívd fel Konrád Györgyöt. Ha nem veszi fel, György Pétert. Ha ő sem, csak Gyurcsány Ferenc marad, írd meg a blogjába, biztos fog segíteni.
2013. jún. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!